Aksiyon

Tower of Guns Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Tower of Guns Full indir Tek Link - PC Oyunu

Tower of Guns Full indir Tek Link – PC Oyunu Tower of Guns, seğirme oyuncuları için hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı oyunudur her oyunda taze kalması için birkaç rastgele unsur içerir. Kısa bir patlama “Öğle Arası FPS” Binding of Isaac’in Doom 2 ile karıştırılmasından farklı değil. Tower of Guns, Joe adında bir adam tarafından yapıldı (müziği besteleyen kardeşi Mike ile).

Ana Özellikler

  • TEK OTURAN TAM DENEYİM : Çok fazla oyunu olan (veya çok az zamanı olan) herkes için bu, nerede olduğunuzu veya ne yaptığınızı hatırlamadan tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir oyundur. Kazanacaksan, bunu bir veya iki saat içinde yapacaksın. Bu büyük olsa da … kolay olmayacak.
  • HER ZAMAN TAZE BİR DENEYİM : Rastgele düşmanlar, rastgele güçlendirmeler, rastgele patronlar, tonlarca kilidi açılabilir öğe ve silahlar … hatta rastgele seviyeli birleştirme! Tower of Guns’ın önüne oturduğunuzda ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz.
  • ÇILGIN GÜÇLENDİRİCİLER : Çift zıplayabileceğiniz birinci şahıs nişancı oyunlarını oynadınız, ancak santuple zıplayabileceğiniz herhangi bir oyun oynadınız mı? Doğru eşyalarla Tower of Guns’ta yapabilirsiniz.
  • SİLAH DEĞİŞTİREN ÇILGINLIĞI : Roketatarlar sever misin? Bir “av tüfeği” değiştiricisine rastlayacak kadar şanslıysanız, onları daha çok seveceksiniz. Roket fırlatan bir av tüfeği çok tatmin edici. Silahınızı bir düzine farklı Silah Modu ile karıştırın ve eşleştirin!
  • ESKİ OKUL TAKTİKLERİ : Daha hızlı atıcıların hayranları için her şey geri döndü. Çember çılgın hızlarda zafere giden yolu açın; Tower of Guns hızlı hareket etmekten ibarettir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı