Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist indir Full Tek Link – PC Oyunu Tom Clancy’s Splinter Cell® Blacklist ™ Deluxe Edition, Sam Fisher olmanız ve artan Kara Liste tehditlerini durdurmanız için gerekli tüm silahlar, araçlar ve donanımlarla birlikte gelir. İki bonus görev ve beş bonus kıyafet, zırh yükseltmeleri ve silahlarla saldırıları durdurmaya hazır olacaksınız!

Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin üçte ikisinde askeri bir varlığa sahip ve bazılarının yeterince var. Kendilerine Mühendisler adını veren bir grup terörist, Kara Liste adı verilen bir terör ültimatomu başlatıyor – ABD çıkarlarına yönelik artan saldırıların ölümcül bir geri sayımı.

Sam taktik kıyafeti ve gözlükleriyle geri döndü ve her zamankinden daha ölümcül ve çevik. Kara Listeyi durdurmak için ne gerekiyorsa yapma özgürlüğü tanıyan Sam, bu yıkıcı tehdidin arkasında kimin olduğunu bulmak için zamana karşı yarışırken egzotik yerlerden ABD şehirlerine uçar.

Splinter Cell Blacklist, Sticky Shocker ve acımasız, kıvrımlı Karambit bıçağı gibi hayranların favorilerini de geri getiriyor. Gizliliğin hayranları, Sam’in düşmanları kaçırmak ve taşımak için gizlice kullanma yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanırken, Killing In Motion , oyuncunun tek bir akıcı hareketle birden fazla düşmanı işaretleyip infaz ederek cerrahi hassasiyetle saldırmasına olanak tanır.