Aksiyon

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid Full indir Tek Link

Hemen İndir

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid Full indir Tek Link

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid Full indir Tek Link Kan Orkidesi Operasyonu’nda iki Özel Görev Birimi Operatörü, Tema Parkı’na baskın yapmak için Rainbow Takımına katılır . Bu üçüncü sezon, verilerimizin optimizasyonunu takiben Operatörlerin ve haritaların yeniden işlenmesini, yani dokuların yeniden işlenmesi, cilalı dinamik ve statik aydınlatma, daha zengin gökyüzü kubbeleri, yeni özelleştirme ve çok daha fazlasını sergileyecek.

Kan Orkidesi Operasyonu için Rainbow Takımı, SDU’nun en iyilerinden ikisini işe alıyor: Lesion ve Ying. Yeni Operatörlerin kilidi, Sezon Kartı sahipleri için anında açılır ve özel erişim yedi gün süreyle verilir. Özel dönem sona erdikten sonra tüm oyuncular, Renown veya R6 Kredisi ile Operatörlerin kilidini açabilir.

SAS tarafından sergilenen yeni sersemletici el bombalarından esinlenen bu cıva ve magnezyum bazlı patlayıcı, çok sayıda kör edici parıltı yaratır. Candela cihazı, yüzeylere sabitlenebilen veya bir el bombası olarak fırlatılabilen bir dizi flaş patlaması yayar. Bu ölümcül olmayan patlayıcı, özellikle Hong Kong’un yoğun nüfuslu bölgelerindeki operasyonlara öncülük etmek için uyarlandı ve bu nedenle yaralanma riskini sınırladı. Renkli göz parçaları ve kulak tıkaçlarıyla birlikte gelen bu cihaz, ekibinize düşmanları etkisiz hale getirmek ve etkisiz hale getirmek için birkaç değerli saniye vermek üzere tasarlanmıştır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. oyun çalışıyor ancak normal bölümler var blood orchid değil bir karışıklık olmuş galiba güncel olan en son blood orchid operation bölümü eklenebilirmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı