Aksiyon

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield Full indir Tek Link PC Oyunu

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield Full indir Tek Link PC Oyunu  Gizli terörist güçlere karşı seçkin bir çokuluslu özel ajanlar ekibini komuta edin. Çılgınca popüler Rainbow Six serisinin üçüncü taksit olan Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield’de Team Rainbow, yeni ve gizli bir düşmanın gizli küresel güçleriyle yüzleşiyor. Karnaval sırasında İngiltere, Norveç, Karayip adaları ve Rio de Janeiro gibi yerlerde zamana karşı bir yarışta Rainbow’u komuta ederek bir deli adamı ve onun kıyamet günü planını durdurun.
Athena Kılıcı:
En son görevlerinde dünyanın en seçkin çokuluslu terörle mücadele ajanlarına komuta edin. Tom Clancy’s Rainbow Six® 3: Raven Shield ™ ile uluslararası terör ağının umutsuz kalıntılarını Akdeniz’in egzotik bölgelerine kadar takip edin ve uluslararası anarşi ve yıkım gibi çılgın gündemlerini önleyin.
Rainbow Six 3 Gold İndirme Özellikleri

  • Dünyanın dört bir yanından en iyi terörle mücadele ve askeri birimlerden oluşan ekip üyelerinizi seçin. Ardından onları görev için doğru zırh, silahlar ve yüksek teknoloji ekipmanlarla donatın.
  • Ekibinizi donattıktan sonra, harita arayüzünde hedef bölgenin saldırılarını planlayın. Sürprizi, gizliliği ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için her takım için bir plan yapın.
  • Tüm planlamadan sonra – uygula! Birinci şahıs modunda, farklı radyo komutları ve sinyalleri ile bir mangaya liderlik edin veya üçünü de kontrol edin. Teröristlerden oluşan bir odaya girin ve onları temizleyin, rehineleri kurtarın, bombaları etkisiz hale getirin ve sonraki görevlerde size yardımcı olacak hayati bilgileri geri kazanın.
  • İtalya ve Hırvatistan’dan Yunanistan’a kadar yerlerde yepyeni sekiz görevli kampanya.
  • Beş yeni çok oyunculu seviye (Chemical Factory, Ferry Boat, University, Italian Alleys ve Jungle).
  • Üç yeni çok oyunculu oyun modu (Adversarial Terrorist Hunt, Adversarial Scattered Hunt ve Capture the Enemy).
  • Gişe rekorları kıran The Matrix filminde çalışan ekipten ses efektlerine sahip yedi ek gerçek dünya silahı (toplam 64).
  • Orijinal Tom Clancy’s Rainbow Six® ve Tom Clancy’s Rogue Spear®’den en son grafikler ve teknolojiyle güncellenen üç bonus klasik görev.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı