Converter

Tipard TS Converter indir

Hemen İndir

Tipard TS Converter TS Dönüştürücü Program indir TS Converter, TS’yi diğer popüler video formatlarına dönüştürür. Tipard TS Converter, TS video dosyalarını MPEG, VOB, DAT, MP4, M4V, MTS, WMV, ASF, MKV gibi çeşitli popüler formatlara dönüştürmenize yardımcı olabilecek profesyonel TS video dönüştürücüsüdür. düzenleyerek video efekti.

Çok sayıda destek formatı
Tipard TS Converter, kullanıcıların TS dosyalarını AVI, MP4, WMV, 3GP, 3GPP, MKV, FLV, SWF, VOB, DV, hatta HD video dosyalarını vb.’ye dönüştürmek için tasarlanmıştır. , OGG, MP2, AAC, M4A, WAV, AC3, vs. Tipard TS Dönüştürücü. Bu TS Dönüştürücü ayrıca MTS, M2TS ve diğer popüler video dosyalarını giriş dosyası olarak kabul eder ve videoları TS’ye dönüştürür. Bol miktarda destek formatı olan TS dönüştürücü, dosyaları iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max, iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone X / 8/8 Plus / 7/7 Plus gibi birçok moda cihaza dönüştürmeyi destekler. / 6s / 6s Plus / 6/6 Plus / 5s / 5c / 5 / 4s / 4, iPad Pro / Air 2 / Air / mini 4 / mini 3 / mini 2 / mini / 4/3/2, iPod Touch / Nano / Klasik / iPod vb.

Pratik düzenleme işlevleri
Tipard TS Converter ile film videonuzun etrafındaki siyah kenarları kaldırabilir ve daha iyi eğlence için en boy oranını özelleştirebilirsiniz. Bu TS dönüştürücüyü kullanarak uzun film keyfi için birkaç dağınık video segmentini TS ile bir araya getirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz video segmenti TS dosyalarını kırpabilir veya Tipard TS dönüştürücüsünün Trim işleviyle istenmeyen parçaları kaldırabilirsiniz. Ya iki kaydırma çubuğunu fare ile sürükleyebilir ya da başlangıç ​​ve bitiş zamanını tam olarak ayarlayabilirsiniz. Videonuzu özelleştirmek için videoya en sevdiğiniz resmi veya resmi ekleyebilirsiniz. Filigranın içeriğini istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlar. Yazı tipi ailesini, boyutunu, rengini ve resimlerini değiştirebilirsiniz. Videoların Parlaklığını, Kontrastını, Doygunluğunu, Tonunu ve Ses Düzeyini ayarlayarak video efektinizi iyileştirebilirsiniz.

Tipard TS Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı