Converter

Tipard Total Media Converter Platinum indir

Hemen İndir

Tipard Total Media Converter Platinum Medya Dönüştürücü Program indir Güçlü Tipard Total Media Converter, DVD’leri AVI, MPEG, VOB, vb.Gibi diğer video formatlarına kopyalamayı desteklemekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli video formatları arasındaki dönüşümü de tamamlayabilir. Buna ek olarak, yazılım DVD’lerden ve videolardan ses çıkarabilir ve bunları istediğiniz zaman herhangi bir ses biçimine dönüştürebilir.

DVD diski kopyalayın ve herhangi bir videoyu gerekli formatlara dönüştürün
Tipard Total Media Converter, DVD’nizi diğer video formatlarına ve şık taşınabilir cihazlarla uyumlu formatlara dönüştürebilir. DVD diskini, DVD Klasörünü ve IFO dosyalarını yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda, MTS, MKV, FLV, TS, MXF – MP4, AVI, MOV, WMV ve daha fazlası gibi neredeyse tüm video formatlarını destekler. Ayrıca DVD rip ve HD AVI, HD MPG, HD TS, HD ASF, HD WMV, HD VOB, vb gibi HD video video dönüştürmek DVD / video bir formata dönüştürmek ve bir DVD / video dönüştürmek mümkün dosyayı tek bir dönüşümle farklı biçimlere dönüştürür. Güçlü dönüştürme işlevi, dönüştürülen dosyaları iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max, iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone X / 8/8 Plus / 7/7 Plus / gibi en popüler taşınabilir cihazlarla son derece uyumlu hale getirir. 6s / 6s Plus / 6/6 artı / 5s / 5c / 5 / 4s / 4, iPad Pro / mini 4 / mini 3 / Air 2 / Air, HTC One X vb.

Videoları kırpma, kırpma, efekt ile düzenleme ve filigran ekleme
Bu Total Media Converter size güçlü düzenleme işlevleri sunar. Parlaklık, Kontrast Doygunluğu ve Tonu ayarlayarak video efektinizi iyileştirmenize yardımcı olabilir. DVD’nizi ve videolarınızı bir veya daha fazla segmente kırpmanıza / bölmenize izin verilir. DVD / video oynatma bölgesini kırparak değiştirebilirsiniz. Tipard Total Media Converter, videonuzu özelleştirmek için metin veya resim filigranları eklemenizi sağlar. Birkaç DVD başlığını / Video klibi bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca, hem video ayarlarını hem de ses ayarlarını yapabilirsiniz. Tüm bunların ötesinde, Total Media Converter DVD’lerinizi ve videolarınızı 3D videolara dönüştürmenize yardımcı olabilir. Yan Yana, Üst ve Alt ve Anaglyph 3D’nin 2D videoları 3D’ye dönüştürmenize yardımcı olmasının üç yolu vardır.

Tipard Total Media Converter Platinum indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı