CD / DVD

Tipard DVD Software Toolkit Platinum indir

Hemen İndir

Tipard DVD Software Toolkit Platinum DVD Yazılım Araç Seti indir Tipard DVD Software Toolkit DVD Ripper , Video Converter , DVD Creator , DVD Cloner ve iPhone Transfer Ultimate , oluşan kapsamlı bir araçtır . Bu nedenle, yazılım DVD ve videoyu popüler video formatlarına dönüştürebilir, video dosyalarıyla DVD oluşturabilir, DVD kopyalayabilir ve iPhone dosyalarını bilgisayar ile iPhone arasında aktarabilir.

Herhangi bir DVD ve videoyu dönüştürün
DVD Toolkit, DVD filmlerini video dosyalarına dönüştürebilir. DVD dışında, SD veya HD video AVI, MOV, FLV, WMV, MKV, MP4, MOD, M4V, HD TS, HD MTS ve HD M2TS vb gibi diğer popüler video formatlarına dönüştürebilirsiniz. iPad, iPhone, iPod, Samsung Android cihazlar, Windows cihazları, BlackBerry, Nokia Lumia, Samsung Galaxy S4 ve Samsung Galaxy Note vb. Ayrıca DVD yazılımı herhangi bir DVD ve video kaynağından ses çıkarabilir. Müzik ve şarkı toplamayı tercih ederseniz, bu şüphesiz harika bir seçimdir. Ses MP3, AAC, AC3, FLAC ve M4A vb. Olabilir.

DVD’yi DVD diskine, DVD Klasörüne veya ISO Görüntüsü dosyasına kopyalayın
DVD kopyalama özelliği DVD Creator özelliğinden tamamen farklıdır. DVD DVD klonlamaktır. DVD disk, Tam Kopyalama, Ana Film ve Özelleştirme modunda 3 kopyalama moduyla DVD disk, DVD Klasörü ve ISO Görüntü dosyasına kopyalanabilir. DVD orijinal kalitesini korumak istiyorum ve DVD Cloner DVD 1: 1 oranında kopyalamak mümkün: DVD 9 DVD 9 ve DVD 5 DVD 5. Yer kazanmak için DVD sıkıştırmak istiyorsanız, yazılım bunu yapabilirsiniz yanı sıra DVD 9 DVD 5 sıkıştırmak gibi. DVD disk kopyalama dışında, DVD Klasör veya ISO Görüntü dosyası gibi yerel DVD dosyalarını DVD diske kopyalayabilirsiniz. Kopya kalitesi mükemmel ve hızı çok yüksek.

Tipard DVD Software Toolkit Platinum indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı