Converter

Tipard DVD Ripper Platinum indir

Hemen İndir

Tipard DVD Ripper Platinum Dönüştürücü indir, kullanıcılara DVD filmlerini kopyalama ve bunları farklı video dosyası formatları biçiminde bilgisayarlarına kaydetme olanağı sağlayan, kullanıcı dostu bir yazılım parçasıdır.

Hem DVD’leri hem de ISO dosyalarını dönüştürün
Program DVD filmleri kopyalama desteği ile tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda kullanıcıların ISO disk görüntüleri yüklemelerine ve içeriklerini video dosyalarına dönüştürmelerine izin verir.

Uygulama, eklenen DVD’leri otomatik olarak yükleyebilir ve kullanıcılara yalnızca ihtiyaç duydukları dosyaları dönüştürmek için içindeki tüm dosyaları görüntüleme olanağı sağlar.

Kullanıcılar, DVD filmlerini MP4, AVI, 3GP ve diğerleri gibi popüler video dosya formatlarına dönüştürebilir. Böylece, kullanıcılar kliplerinin çok çeşitli cihazlarla uyumlu olduğundan ve daha fazla uygulamada oynatılabildiğinden emin olabilirler.

Uygulama, kullanıcıların DVD’deki her video dosyası için farklı bir çıkış formatı seçmesine izin verir, ancak hepsini aynı formata dönüştürmek için de kullanılabilir.

Tipard DVD Ripper Platinum indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı