CD / DVD

Tipard DVD Cloner indir

Hemen İndir

Tipard DVD Cloner DvD Kopyalama Programı indir Tipard DVD Cloner, DVD-9’u DVD-5’e sıkıştırabilen, DVD’yi DVD klasörüne veya ISO görüntü dosyasına mükemmel kalitede kopyalayabilen, kullanımı en kolay DVD Kopyalama Yazılımıdır. Ayrıca, yerel DVD Klasörlerini veya ISO görüntü Dosyalarını DVD diskine yazabilir. Tam kopyayı, ana film kopyasını seçebilir veya kopya parçalarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

DVD Disk / Klasör / ISO görüntü dosyasını kopyalayın
Güçlü Tipard DVD Cloner ile DVD’lerinizi klonlayabilir ve yedekleyebilirsiniz. DVD-9’u DVD-9’a, DVD-5’ten DVD-5’e tüm içeriği ile tam olarak 1: 1 oranında klonlamakla kalmaz, aynı zamanda DVD-9’u DVD-5’e yüksek kalitede kopyalar. Ayrıca, DVD’yi yerel diskinizdeki DVD klasörüne veya ISO görüntü dosyasına yedekleyebilir ve kopyalayabilirsiniz. Ayrıca, bu klonlayıcı ISO veya DVD klasörünü DVD diskine yazmanıza yardımcı olabilir, bu DVD kopyalama yazılımını kullanarak ISO görüntüsü veya DVD klasöründen DVD diski oluşturabilirsiniz.

Tam Kopya, Ana Film veya Kopyayı Özelleştir’i seçin
Seçebileceğiniz üç kopya modu vardır: Tam Kopya, Ana Film ve Özelleştir. Tam Kopyalama’ya gelince, uygulama programı DVD’nin tüm içeriğini kopyalayacaktır ve gerektiği gibi başlık, ses parçası ve altyazı seçimi için seçeneğiniz yoktur. Adının koyduğu gibi “Ana Film” modları, DVD’nin ana filmini gereksiz başlıklar olmadan kopyalayacak ve program sizin için otomatik olarak ana film başlığını alacak, ancak Tam Kopya ile aynı, ana film için ses parçası ve altyazı değil seçilebilir. “Özelleştir”, hangi parçanın kopyalanması gerektiğini ve hangi parçanın yararsız olduğunu bilerek, tüm başlık, ses parçası ve altyazının isteğe bağlı olduğunu bilerek sizin için çok uygundur.

Tipard DVD Cloner indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı