CD / DVD

Tipard Blu-ray Copy indir

Hemen İndir

Tipard Blu-ray Copy Blu-ray Kopyalama Programı indir Tipard Blu-ray Copy, Blu-ray’i Blu-ray Disc veya Blu-ray klasörü / iso dosyaları olarak sıfır kalite kaybıyla kaydedilen sabit sürücüye şifresini çözmek, kopyalamak, klonlamak ve yedeklemek için en iyi çözümü sunar.

Blu-ray disk / klasör / iso dosyalarını kayıpsız Blu-ray diske kopyalayın
Tipard Blu-ray Kopyalama yazılımı, kullanıcıların Blu-ray diskin% 100 oranında kopyasını almalarını sağlar: BD50’den BD50’ye, BD25’ten BD25’e ve hatta BD50’den BD25’e. Blu-ray Copy’nin bir ana özelliği, 3D Blu-ray diski ve 2D Blu-ray’ı desteklemesi, yani 3D Blu-ray için 3D 50/25 Blu-ray’ı 2D 50/25 diske kopyalayabilirsiniz. içerik yedeklendi. Blu-ray diskten bağımsız olarak, Blu-ray iso dosyasını kopyalamanızı ve Blu-ray klasörünü video kalitesinden ödün vermeden boş Blu-ray diske yedeklemenizi sağlar. Blu-ray içeriklerini Blu-ray diske yedeklemek için, yukarı veya aşağı üçgen düğmesini tıklatarak kopya sayısını rastgele ayarlamak için özel bir seçeneğiniz vardır. Bu işlevle, Blu-ray klasörünü kolayca kopyalayabilir, görüntü dosyasını Blu-ray diske kopyalayabilir veya Blu-ray diskinizin birden fazla kopyasını oluşturabilirsiniz.

Blu-ray diski, yüksek hızda Blu-ray klasörüne / iso görüntü dosyasına kopyalayın
Harika kopyalama özelliğine sahip olan bu Blu-ray Kopyalama yazılımı, Blu-ray diskini bilgisayarınızdaki sabit sürücüye Blu-ray klasörü veya iso görüntü dosyaları olarak yedeklemenizi sağlamak için Blu-ray Kopyaları arasında en iyi Blu-ray Cloner olarak kabul edilir. 3D videoları da tanıyabilir ve klasik Blu-ray diski Blu-ray klasörüne / iso içeriğine indirmenize ve kaçınılmaz Blu-ray disk aşınması durumunda sabit diskinize kaydetmenize yardımcı olabilir. Yedekleme Blu-ray diskinin yanı sıra, Blu-ray klasörünü Blu-ray iso görüntü dosyalarına kopyalayabilir ve Blu-ray yazma tarihini Blu-ray klasörüne / iso görüntü dosyalarına kopyalayabilirsiniz. Blu-ray iso görüntü dosyasını kopyalamak için bir sanal sürücüye ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Tipard Blu-ray Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı