Converter

Tipard Blu-ray Converter indir

Hemen İndir

Tipard Blu-ray Converter Blu-ray Dönüştürücü Program indir Kalite, hız ve profil miktarı açısından en iyi dönüşüm etkisine sahiptir. Ev yapımı Blu-ray film / DVD / videoyu çeşitli cihaz oynatıcılarına veya düzenleme yazılımlarına dönüştürmek için, bu Blu-ray Dönüştürücü en iyi seçim olarak düzenlenir. Birkaç Blu-ray bölümünü / başlığını tek bir sayfada birleştirmeniz gerekiyorsa, “Birleştir” düğmesiyle kolayca yapabilirsiniz. İçerik efektinin ayrıntılı ayarlanması da mevcuttur.

Blu-ray diski / filmi popüler video ve ses formatlarına kopyalayın
Tipard Blu-ray Converter, ev yapımı Blu-ray filmini hızlı hızlı bir şekilde dönüştürmek için şaşırtıcı blu-ray çözüm yazılımı olarak dökülür. Ev yapımı Blu-ray filmi Blu-ray disk, klasör ve iso dosyalarına dönüştürebilir (sanal blu-ray sürücü gereklidir). Ev yapımı Blu-ray’i ana video formatlarına kopyalayabilen bu Blu-ray Ripper, Blu-ray disk veya Blu-ray m2ts dosyalarını MP4, MKV, WMV, MOV, AVI, FLV, DivX vb. veya HD videolar. Ev yapımı Blu-ray’i bu Blu-ray Ripper’ın videolarına dönüştürmek için ek işlev, Blu-ray’dan ses çıkarma ve FLAC, WAV, WMA, MP3, AMR, AIFF gibi istenen ses formatlarına kaydetme özelliğidir. , OGG ve daha fazlası.

DVD diski kopyalayın ve videoları MP4, MKV, AVI, MP3 ve daha fazlasına dönüştürün
Ev yapımı Blu-ray dönüştürme, Tipard Blu-ray Converter’ın tek değeri değildir. En iyi seçim olarak düzenlenen, aynı zamanda Ev yapımı DVD ve videoları istediğiniz formatlara dönüştürmek için harika bir uygulama sunuyor. Bu çok yönlü Blu-ray Ripper, formatları hakim cihazlardan mükemmel düzenleme yazılımlarına kadar uzanan çok geniş bir çıktı profili yelpazesine sahiptir. Yani, Ev Yapımı DVD ve videoyu iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max, iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus gibi popüler cihazlara dönüştürebilirsiniz. , iPhone SE, iPhone 6s / 6s Plus / 6/6 Plus, iPad Pro / mini 4, Samsung Galaxy Serisi, HTC One X, Kindle Fire HD, vb. ve Sony Vegas, Avid Media Composer, After dahil olmak üzere mevcut düzenleme yazılımı Efekt, Windows Movie Maker, Powerpoint ve daha fazlası. Daha önemlisi,

Videolar için harika rötuş özelliği
Hangi kaynak dosyalarını, BD, DVD veya videoyu kullanırsanız kullanın, bu Blu-ray Dönüştürücü, kullanıcıların video efekti için gerekli ayarlamaları yapmalarını sağlar. Ne tür bir düzenleme yapmanız gerekiyorsa yapın, bölümleri tarayın veya video segmentlerini kesin, bu Blu-ray ripper küçük bir “birleştirme” veya “kırpma” düğmesiyle bir vuruşta büyülü bir şekilde yapar. Video efektini ayarlaması gereken kullanıcılara gelince, kontrast, renk tonu, parlaklık ve Doygunluk gibi çeşitli parametreler ayarlanabilir. En boy oranıyla doldurulmuş “Kırp” özelliği, esas olarak kaynak videoları cihazlarla farklı en boy oranına sahip kullanıcılar için uygundur. Çıktı videosunu logonuzla etiketlemeniz gerekiyorsa, resim / metin yapıştırmak için filigran işlevini kullanabilirsiniz ve resim / metin konumu, renk ve saydamlık değiştirilebilir.

Tipard Blu-ray Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı