Converter

Tipard All Music Converter indir

Hemen İndir

Tipard All Music Converter Müzik Dönüştürücü Program indir Tipard All Music Converter, şarkıları / videoları herhangi bir ses formatına dönüştürmek için güçlü bir ses dönüştürme uygulamasıdır. Dönüştürme işlevi altında, müzik / ses dosyalarını MP3, WAV ve WMA’ya dönüştürmenize izin verilir. Ayrıca, indirilen Spotify müzik, yerel MP4 video veya çevrimiçi sitelerden indirilen çevrimiçi videodan ses çıkarabilir ve bunları MP3’e dönüştürebilir veya ultra hızlı dönüştürme hızında ses formatlarını dinlendirebilir. Ayrıca, istediğiniz müziğin ses seviyesini ve uzunluğunu ayarlamanıza izin verir.

Sitelerinden ve diğer çevrimiçi web sitelerinden indirilen çeşitli videolardan(MP4, FLV, vb.) Ses alın
En iyi Müzik Dönüştürücü, herhangi bir MP4 / AVI / FLV / MKV / VOB / TS / WMV / M4V / ASF vb. Videoları (HD / 1080p dahil) MP3, AAC, WMA, M4A, AC3, AIFF, FLAC, OGG, WAV, AMR, ALAC vb. Ses dönüştürme yazılımı yardımıyla Soundcloud, Bandcamp, Vimeo, Audiomack vb. İndirilen çevrimiçi videoların seslerini çıkartma yetkisine sahipsiniz. Tüm bu çıkarılan veya dönüştürülen ses dosyaları iTunes ile uyumludur ve neredeyse tüm medya oynatıcıları iPod, iPhone, iPad, MP3 çalarlar, Android cihazlar, vb. Müzik Dönüştürücü aynı zamanda kaliteyi kaybetmeden dosya boyutunu azaltmanıza yardımcı olur. Ancak korumalı müzik veya ses dosyaları desteklenmez. Üstelik Windows 10/8/7 ve daha fazlasını da destekliyor.

MP3, WAV, WMA, M4A ve daha birçok format arasında çeşitli ses dosyalarını dönüştürün
Bizim tarafımızdan bilinen en popüler müzik dosyası MP3 formatı olmalıdır. Bu MP3 Audio Converter yazılımı, şarkı biçimlerini MP3’e ve MP3’ten dönüştürebilir. Dönüştürülebilir ve desteklenen hedef formatı hala AIFF, FLAC, OGG, AU, AIF, AAC, AC3, AMR, WMA, WAV, ALAC vb. Aynı zamanda, Tüm Müzik Dönüştürücü ayrıca müzik dönüştürücü, Spotify Müzik Dönüştürücü, Apple (iPod) müzik dönüştürücü, medya dönüştürücü olarak çalışır ve daha sonra herhangi bir medya oynatıcıda, iPod Touch / Nano / Shuffle, iPhone’da müziğinizin / sesinizin tadını çıkarabilirsiniz. 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8/7/6 ve Android telefonlar ücretsiz..
Tipard All Music Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı