Converter

Tipard 4K UHD Converter indir

Hemen İndir

Tipard 4K UHD Converter 4K UHD Dönüştürücü Program indir Kişiselleştirilmiş 4K videonuzu oluşturmak ister misiniz? Bu 4K Dönüştürücü birden fazla video düzenleme işlevi sunar. 4K video düzenleme yazılımı ile, ihtiyacınız olan parçayı elde etmek için video uzunluğunu serbestçe kırpabilir, siyah kenarlardan kurtulmak için video alanı boyutunu kırpabilir, parlaklık, kontrast, doygunluk ve renk tonu gibi video efektlerini ayarlayabilir, filigran ekleyebilir ses seviyesini ayarlayın. Dahası, bu 4K UHD Dönüştürücü, 3D videoları dönüştürmenize ve düzenlemenize izin verir. Yeni eklenen döndürme işlevi, videoyu 90 saat yönünde veya saat yönünde döndürmenizi sağlar. Videoyu istediğiniz gibi dikey veya yatay olarak döndürebilirsiniz.

Herhangi bir 4K videoyu istediğiniz biçimlere dönüştürün
4K UHD Converter, XAVC, AVCHD, MP4, H.264, MTS / M2TS, MOV, WMV, MKV, AVI gibi 4K video formatlarını gerekli video formatına dönüştürme özelliğine sahiptir. Bu 4K Dönüştürücü, Full HD cihazlarda keyfini çıkarmanız için 4K’yı 1080P videoya dönüştürebilir. Ayrıca, iPhone, iPad ve diğer akıllı telefonlar / tabletler gibi taşınabilir cihazlarda oynatmak için 4K’yı ortak videolara dönüştürebilir.
Güçlü 4K Video Dönüştürücü, Netflix’ten indirilen veya Sony, Canon, Panasonic vb.Gibi 4K kameralar tarafından çekilen 4K videoları destekler ve bu 4K UHD videoları FCP, iMovie, Avid Media Composer, Adobe Premiere Pro, Sony Vegas ve diğer videolara dönüştürebilir. düzenleme yazılımı.

4K ekranda ultra yüksek çözünürlüklü videoların keyfini çıkarın
4K UHD, gelişmiş HEVC / H.265 kodekini benimser ve 4K ekran yavaş yavaş popüler ve yaygın hale geldiğinden durdurulamaz bir trenddir. Harika 4K video yazılımı olan bu 4K Dönüştürücü, 4K televizyon ve 4K monitör gibi 4K çözünürlüklü cihazlarda oynatmak için videoları 4K’ya dönüştürmenizi sağlar. Bu nedenle, aileniz ve arkadaşlarınızla 4K TV’de film ve TV şovlarını kolayca izleyebilirsiniz.

Tipard 4K UHD Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı