Converter

Tipard 3D Converter indir

Hemen İndir

Tipard 3D Converter 3D Dönüştürücü Program indir Tipard 3D Converter, 3D videoyu 2D’ye dönüştürme, 2D filmleri 3D efektine dönüştürme veya 3D videoyu Windows 10/8/7’de kolayca diğer 3D moduna dönüştürme işlevlerine sahip profesyonel 3D dönüştürme yazılımıdır.

Herhangi bir 2D videoyu 3D efektine dönüştürün
Tipard 3D Converter, 2D filmi 3D videoya dönüştürmenin harika işlevlerine sahiptir. Hemen hemen her video formatı desteklenir, örneğin, MPG, MPEG, MP4, RM, RMVB, TS, MOV, WEBM, WMA, AVI, MKV, FLV, VOB, vb. Ayrıca TS, M2TS gibi HD videoları da yüksek oranda destekler , TRP, TP vb. Veya bazı çevrimiçi videolarınız veya yerel DVD / Blu-ray klasörünüz .vob, .mts gibi video formatları olarak kaydedin, DVD / Blu-ray ve videonuzu 3D efektine değiştirmek için 3D aracını kullanabilirsiniz. .

Bu arada, bu dönüştürme yazılımı, Kırmızı / mavi anaglif, yan yana tam veya yarım genişlik, üst ve alt tam veya yarım yükseklik dahil olmak üzere çeşitli çıktı 3D formatlarıyla tasarlanmıştır. 3D filmlerin TV’de veya kişisel bilgisayarda kolayca keyfini çıkarabilirsiniz, çünkü bu 3D Dönüştürücü size 3D filmlerin keyfini sinemaya gitmekten daha ucuz ve daha kolay bir yol sağlar. İPhone, iPad, Android cihazlar ve benzeri taşınabilir cihazlarınızda gittiğiniz her yerde bile keyfini çıkarabilirsiniz.

3D’yi MP4, AVI, FLV vb.Gibi 2D videoya dönüştürün.
İzlerken gözlük takmaya alışık olmamaları nedeniyle kolaylık göz önünde bulundurularak 3D yerine 2D videoları izlemeyi seçebilirsiniz. Ancak, günümüzde birçok sıcak film 3D filmlerdir, bu da parlak görsel efekt sağlar ancak çok fazla soruna neden olur. Bu 3D Dönüşüm uygulaması tekrar sorun giderici görevi görür. Taşınabilir cihazlarda eğlenmek için 3D videoyu ortak bir 2D videoya dışa aktarmanızı sağlar. Kırmızı / mavi, yan yana, üst ve alt, neredeyse tüm formatların 3D videoları dönüştürülebilir. Ayrıca, sol göz veya sağ göz görüntüsünü seçerek dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz.

Bu arada, seçtiğiniz için VOB, WMV, MP4, AVI, FLV, MKV, MOV ve benzeri farklı profiller sağlar. Bu nedenle, iPad, iPhone, PSP, iPod, Apple TV, Samsung, HTC gibi cep telefonlarında 3D videoları 2D formatta istediğiniz zaman ve her yerde veya diğer taşınabilir medya oynatıcılarda izlemeniz mümkün olur.
Tipard 3D Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı