Arcade

Tiny Troopers: Zombie Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Tiny Troopers: Zombie Full indir - PC Oyunu

Tiny Troopers: Zombie Full indir – PC Oyunu Tiny Troopers geri döndü ve her zamankinden daha iyi! Yeni üniformalarla süslenmiş ve en son askeri donanımda spor yapan askerler, savaşa geri dönmek için can atıyorlar! Cesaretinizi test edin ve dört heyecan verici özel operasyonda askerlerinizi zafere taşıyın!

KİLİT VE RULO!
Sürücünüz tank mermilerinden ve mermi yağmurundan kaçarken düşman istilasına uğrayan topraklarda ilerlerken bir araca atlayın ve .50 Cal taret tabancasını kullanın.

A-ON HUT!
Askerlerinizi yeni üniformalarla kişiselleştirin ve onları askeri rütbelerde eğitin. Savaş alanında daha uzun süre hayatta kalmalarına yardımcı olmak için tüfeklerini ve vücut zırhlarını yükseltin.

ÖZEL KUVVETLER
Görevlerinizde size yardımcı olması için sağlık görevlileri ve makineli tüfekçilerden seçkin Delta Force’a ve Flamer kullanan alev silahına kadar çeşitli uzmanları işe alın.

ORTALAMA VE YALIN
Takımınızı hareket ettirmek, mermi yağdırmak ve el bombaları, roketler ve hava saldırılarıyla düşman saflarını yok etmek için oyun kumandanızı veya klavyenizi ve farenizi kullanın.

ATI HAYATTA KAL!
Minik Askerlerin aksiyon dolu 3 haritada sonsuz zombi dalgalarında savaşmasına yardım edin. Ölümsüz ordular arasında ne kadar hayatta kalabilirsin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı