Aksiyon

The Walking Fish 2: Final Frontier Full indir Tek Part – PC Oyunu

Hemen İndir

The Walking Fish 2: Final Frontier Full indir Tek Part - PC Oyunu

The Walking Fish 2: Final Frontier Full indir Tek Part – PC Oyunu Bir kriyo bölmesinde uyandığınızda uzun yolculuk sona yaklaşıyor, ancak bir şeyler pek doğru değil. Uyandığınızda, dış uzayı kolonileştirmesi gereken uzay istasyonunun görünüşte boş olduğunu görüyorsunuz. Hiçbir yaşam belirtisi bulunamadı, ancak bu, koridorlarda delici bir kükreme yankılanmaya başladığında yakında değişecek.

Özellikleri

  • Yürüyen Balıkları alt edin ve uzay istasyonundan kaçmaya çalışın.
  • El yapımı bir uzay istasyonunu keşfedin ve birçok kapısının ve koridorunun ardında ne saklı olduğunu bulun.
  • İstasyonun yüksek güvenlikli kilitleme sistemini geçmek için bulmacaları çözün.
  • Orada yaşayanların hikayelerini dinleyin ve belki size akıl sağlığınızın alabileceğinden daha fazlasını açığa çıkarırlar.

Walking Fish 2, zamanla yeni içeriklerle genişletilecek bir eğlence deneyimidir. Bu içerik, şu anda oyunun resmi alt dizininde oynanan geliştirici rol oyunuyla ilgilidir. Benzersiz bir şey yaratmak için oyun deneyimini rol yapma ve gelişen bir hikaye ile harmanlamayı hedefliyoruz.

Oyun

Walking Fish 2, 2018’de piyasaya sürülen küçük bir bağımsız oyunun devamı niteliğindedir ve balık komedisi korku türünün temelini atmaya çalışır. Bu oyun, neşe ve korku arasındaki sınırları yeni bir şeye dönüştürüyor. İki kişilik bir ekip tarafından geliştirilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı