Arcade

The Walking Dead: Episode 3 Full indir Tek Link – Türkçe PC Oyunu

Hemen İndir

The Walking Dead: Episode 3 Full indir Tek Link - Türkçe PC Oyunu

The Walking Dead: Episode 3 Full indir Tek Link – Türkçe PC Oyunu Artık acımasız ve yetenekli bir hayatta kalan Clementine, yolculuğunun son bölümüne ulaştı. Yıllarca yolda hem yaşayan hem de ölü tehditlerle karşı karşıya kaldıktan sonra, gözlerden uzak bir okul nihayet bir ev için şansı olabilir. Ama onu korumak fedakarlık anlamına gelecektir. Clem, öksüz bir çocuk olan ve ailesine bıraktığı en yakın şey AJ’yi izlerken bir hayat kurmalı ve lider olmalıdır. Bu sürükleyici ve duygusal son sezonda, ilişkilerinizi tanımlayacak, ölümsüzlerle savaşacak ve Clementine’in hikayesinin nasıl biteceğini belirleyeceksiniz.

● Duygusal, İç Karıştıran Hikaye – Clementine’in sonuna kadar olan yolculuğunu görün. Yeni bir hayat kurarken, AJ’nin baktığı her hareketinizden öğrenerek yeni seçimlerle boğuşmanız ve sonuçlarla yaşamanız gerekecek.
● Daha Fazla Kontrol, Daha Fazla Gerilim – Yeni bir omuz üstü kamera sistemi, ayrıntılı ortamları keşfetme özgürlüğü ve önceden yazılmamış savaş sahneleri, ölümsüzlerin istila ettiği bir dünyada yaşama korkusunu yakalar. Tüm bunlar şimdiye kadarki en ilgi çekici The Walking Dead oyununu yaratıyor.
● Çarpıcı Yeni Görsel Stil – Tamamen yeni Grafik Siyahı sanat stili, Eisner Ödüllü çizgi roman serisinin sayfalarından mürekkebi koparıyor ve The Walking Dead dünyasına daha önce hiç olmadığı kadar hayat veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı