Arcade

The Walking Dead: Episode 1 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

The Walking Dead: Episode 1 Full indir Tek Link - PC Oyunu

The Walking Dead: Episode 1 Full indir Tek Link – PC Oyunu The Walking Dead, Robert Kirkman’ın ödüllü çizgi roman serisiyle aynı evrende geçen beş bölümlük bir oyun serisidir. Ölümsüzlerin harap ettiği bir dünyada hayatında ikinci bir şans verilen hükümlü bir suçlu olan Lee Everett olarak oynayın. Hayata dönen cesetler ve hayatta kalanlar kendi güvenliklerini korumak için hiçbir şeyden vazgeçmedikleri için, Clementine adında öksüz bir kızı korumak, cehenneme giden bir dünyada kurtuluşu sağlayabilir.

Robert Kirkman’ın Eisner Ödüllü çizgi roman serisine dayanan The Walking Dead, oyunculara zombi kıyametinin gerçek dehşetini yaşama fırsatı sunuyor.
Özel bir oyun deneyimi: Her bölümde verdiğiniz kararların derin ve kalıcı sonuçlarıyla yaşayın. Eylemleriniz ve seçimleriniz, hikayenizin tüm seri boyunca nasıl oynandığını etkileyecektir.
Sadece zor değil, aynı zamanda neredeyse acil bir seçim yapmanızı gerektirecek kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Ölümsüzler kapıyı kırarken düşünecek zaman yok!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı