Arcade

The Room Full indir PC Oyunu

Hemen İndir

The Room Full indir PC Oyunu

The Room Full indir PC Oyunu Fireproof Games’in BAFTA ödüllü 3 boyutlu bilmecesi The Room ile tuhaf mekanizmalar ve simya makineleri dünyasına dalın. Makinelerin efsanelerle buluştuğu zamana yayılan bir yolculukta, şifreli harflerin izini sürün ve her zamankinden daha sıra dışı yerlerde birçok benzersiz cihazı çözün.

The Room PC, orijinal sürüme% 20 daha fazla içerik ve oynatma süresi ekleyen ‘EPILOGUE’ DLC’si dahil olmak üzere Apple’ın 2012 Yılın iPad Oyunu’nun tamamen geliştirilmiş bir HD sürümüdür. Oyunun bu PC versiyonu, yapım aşamasında aylar oldu ve oyundaki hemen hemen her varlığı sıfırdan yeniden oluşturmayı içeriyordu.

Fireproof Games, Birleşik Krallık’taki Guildford’da çalışan küçük bağımsız bir ekiptir. İlk oyunumuz The Room’u Eylül 2012’de kendi kendimize yayınladık ve hem kritik başarı hem de yeni bulduğumuz hayran kitlemizle şaşkına döndük, birçok uluslararası ödülden bahsetmeye bile gerek yok. Oda hayatımızı değiştirdi ve onu oynamaktan zevk aldığımız kadar keyif alacağınızı umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı