Macera

The Godfather 2 Full indir PC Oyunu

Hemen İndir

The Godfather 2 Full indir PC Oyunu New York’un en gösterişli meme barı La Maison Rouge’un sahibine ulaşıp gözünü korkutabilirsem, o zaman şehrin fuhuş yüzüğünü yönetiyor olacağım. Bununla birlikte “perks” geliyor, ne dediğimi biliyorsan? Doğru! Muştaların kilidini açar. Bu yüzden yıkım uzmanıma genelevin arka girişini açmasını, ona ve yandaşıma çılgınca ıslık çalmasını ve etraflarında hararetle koşturdukları bombadan onları uzaklaştırmasını emrettim.

The Godfather 2 Full indir – İçeri girdikten sonra, korkmuş kızlar saçma, döngüsel bir animasyona hapsolmuş duvar kağıdına dokunmaya başladı. Muhafızlar, ne olduğunu anlamadan önce askerlerimin yanında durarak kapılardan dışarı döküldü. Tüfeğim bu noktada ses çıkarmayı bırakmıştı ve bu yüzden her patlama, ayrıntılı, kansız bir taklit rutini gibi göründü. Pis işin sahibi Lady Vaughn’a ulaştığımda, baskı yapmaya başladım. Vaughn’u omuzlarından tutan oyun, kadının zayıf yönünü bulduğumu faydalı bir şekilde duyurdu: yumruklar. Aha! Kısa süre sonra yumruk gücümün altında pas geçti ve La Maison Rouge Steve Ailesinin koruması altına girdi. Oyunun ilerleyen saatlerinde arabam benim üzerimde ortaya çıkardı.

The Godfather 2 Full indir PC Oyunu

The Godfather 2 Full indir – Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 6800 – 256 MB / ATI X1600 Pro – 256 MB
İşlemci : Intel Pentium IV @ 2.8 GHz / AMD Athlon 64 @ 3000
DirectX : DX9
RAM : 1 GB
HDD : 10 GB

The Godfather 2 Full indir

Yukarıdaki linkten The Godfather 2 Full indir  işlemini başlatabilirsiniz. 

The Godfather 2 Full indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı