Aksiyon

The Free Ones Full Tek Link indir PC Türkçe Oyun

Hemen İndir

The Free Ones Full Tek Link indir PC Türkçe Oyun

The Free Ones Full Tek Link indir PC Türkçe Oyun Birinci şahıs platform oyunu The Free Ones’da Theo’nun baş döndürücü macerasını takip edin. Çenenizle havada süzülün, kanyonlarda bir iz bırakın ve olağanüstü bir hikayeye katılın.

Mahkum Theo rolünü, bir gün kenetleme sistemi kullanarak köle madenlerinden kaçmayı başardığı, Lana ve bir grup mülteciyle tanışmadan önce adayı terk etme planlarına katılmanıza izin veren rolünü oynayın. Kabul edersiniz, ancak hiçbir şey sizi yol boyunca karşılaşacağınız şeye hazırlayamaz.

“The Free Ones” ta bulunan benzersiz kıskaç sistemi, seviyelerde ilerlerken gökyüzüne çıkmanıza izin verir. Havada sallanmak ve baş döndürücü yüksekliklerde hatırı sayılır mesafeleri geçmek için momentumunuzu kullanın. Ahşap yüzeyler en iyi müttefikinizdir. Çevrenizi nasıl kendi avantajınıza çevireceğinizi öğrenin ve oyunda ilerlemek için zekanızı kullanın. Madenler orijinal ve çeşitli bir oyun alanını temsil ediyor. Ahşap yapıları ölçekleyin. Seviyelerde ilerlemek için hareketli kasaları ve arabaları kullanın. Hızlı trenlerin çatısına tırmanın. Şelalelerde sallanın ve nehirlere doğru ilerlerken yüzen her şeye tırmanın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı