Aksiyon

The Apartment indir Full Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

The Apartment indir Full Tek Link - PC Oyunu

The Apartment indir Full Tek Link – PC Oyunu Apartman, oldukça benzersiz tür karışımını bir araya getiriyor. Birinci şahıs dedektif aksiyon-macera oyunu, psikolojik korku ve bazı ilginç bulmacalar ve aksiyon dolu FPS finalinin birleşimi, hepsi karanlık ve ağır bir hikaye ile birbirine bağlı. Bu saf bir korku değil ve sadece bir hikaye macerası da değil.
Dedektif James Sachs olarak, bölgenizdeki birkaç cinayetin soruşturmasını yönetiyorsunuz. Genç kızlar ölü bulundu, düzenlenmiş ve mantıklı olmayan garip yaralarla bulundu. Bu kızların kim olduğunu öğrenmek size kalmış. Neden öldürüldüler. Ve tekrar saldırmadan önce katili bul ve davayı çöz. Hayal ettiğinizden daha zor ve zorlu olabilecek bir dava.

Aksiyon-macera bölümünün ana oynanışı dedektiflik çalışmalarına odaklanıyor – suç mahallerini keşfetmek, kanıt bulmak, ipuçlarını bağlamak, basit kelime bulmacalarını veya fizik bulmacalarını tamamlamak ve tüm hikayeyi bir araya getirmek.
Suç mahallindeki tüm kanıtlar katili bulmak için çok önemli değil. Ayrıca yapabileceğiniz birçok yanlış seçim var, sorabileceğiniz yanlış sorular var. Bu yüzden dikkat etmeniz ve eylemleriniz hakkında düşünmeniz gerekecek. Soruşturmanız çıkmaza girmeden önce.

The Apartment’ın korku kısmı, atlamalar veya hayatta kalma korkusundan çok psikolojik korkuya odaklanıyor. Seni avlayan canavar yok, görebileceğin bir tehdit yok (ama endişelenme, bu oyunda ölmenin hala çok yolu var). Ana amaç rahatsız edici ve ürkütücü bir atmosfer ve oyuncuyu olabildiğince rahatsız ve ürkütücü hale getirmektir. Neden? Amacın ne? Hayatta? Kazan? Kaçış? Ne olursa olsun, şimdi sadece bir şeyden emin olabilirsiniz – artık hiçbir şeyin anlamı yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı