Dosya Kurtarma

Tenorshare WhatsApp Recovery indir

Hemen İndir

Tenorshare WhatsApp Recovery WhatsApp Veri Kurtarma Programı indir, WhatsApp’tan kayıp veya silinmiş bilgileri kurtarmanıza yardımcı olmak için özellikle iOS cihazlar için tasarlanmış yararlı bir yazılım parçasıdır.

Programın kullanımı yeterince basittir, bu nedenle gelişmiş bilgisayar bilgisine sahip olmasanız bile, yanlışlıkla cihazınızdan silinen verileri kurtarabilirsiniz.

Tenorshare WhatsApp Recovery oldukça sezgiseldir ve iki farklı durum için WhatsApp bilgilerini almanın iki yolunu sunar: cihaza sahip olduğunuzda ancak içeriğini kaybettiğinizde ve iPhone’u tamamen kaybettiğinizde.

Öncelikle, PC’nize bağlayarak iPhone, iPod veya iPad gibi cihazınızdan veri kurtarabilirsiniz. Uygulama, ilgili WhatsApp içeriğini hemen bulur ve tanımlar, böylece alınan ‘Mesajlar’ı ve’ Kişiler’i önizlemenizi sağlar. Daha sonra ilginizi çeken öğeleri manuel olarak seçebilir ve bunları bilgisayarınıza kaydetmek için ‘Dışa Aktar’ düğmesine basabilirsiniz. WhatsApp verileri XLS, XML, TXT ve VCF formatlarına kaydedilebilir, böylece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz.

Tenorshare WhatsApp Recovery’nin oldukça kullanışlı olabileceği ikinci durum, daha önce oluşturulan iTunes yedek dosyalarıyla çalışabileceğinden iDevice’inizi tamamen kaybetmiş olmanızdır . Örneğin, iPhone veya iPad’iniz artık bilgisayarınız tarafından tanınmıyorsa, yanlış giden bir jailbreak işlemi, bir sistem geri yüklemesi veya daha yeni bir iOS’a güncelleme gibi çeşitli nedenlerden dolayı aynı yedekleme dosyalarını kullanabilir. sürümü.

Sonuç olarak, Tenorshare WhatsApp Recovery, WhatsApp mesaj geçmişinizi ve kişilerinizi Apple cihazınızdan kaybetmeniz durumunda, bunları kurtarmanıza ve bilgisayarınızda depolamanıza yardımcı olarak yardımcı olabilecek kullanışlı ve verimli bir yardımcı programdır.

Tenorshare WhatsApp Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı