Dosya Kurtarma

Tenorshare Data Recovery WinPE indir

Hemen İndir

Tenorshare Data Recovery WinPE 4 Full indir, Bir bilgisayar düzgün önyükleme yapamadığında en sinir bozucu ve potansiyel olarak tehlikeli durumlardan biri oluşabilir. Bunun bir sistem çökmesi veya bir enfeksiyondan kaynaklanıp kaynaklanmadığı, kişisel verilerin kurtarılmasının neredeyse imkansız olduğu zamanlar vardır. Tenorshare Veri Kurtarma WinPE, felaketli bir sistem çökmesi durumunda kullanılabilen bilgisayarın kendisinden ciddi şekilde etkilenmiş olsa bile önyüklenebilir bir disk oluşturan bir yazılım paketidir.

Temel Özellikler ve Yararları
Tenorshare Veri Kurtarma WinPE, bir sistem arızası durumunda yedek bir görüntü dosyası olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. CD’ye yazılabilir veya bir USB flash sürücüye gönderilebilir. Bir işletim sisteminin bu harici donanımı yükleyemediği varsayılarak takılabilir ve standart başlatma işlemi atlanır. Bu, kalıcı olarak kaybolmadan veya başka bir şekilde zarar görmeden önemli verilere erişmenizi sağlar.

Operasyonel Avantajlar
Tenorshare Veri Kurtarma WinPE hasarlı kısmen silinmiş veya bozuk dosyalara erişebilir. Ayrıca geri dönüşüm kutusundan silinen verileri kurtarabilir. Bu yazılım tüm büyük dosya türlerini (FAT12 ve NTFS gibi) destekler ve USB çubukları ve cep telefonları gibi harici cihazlardan veri yedekleyebilir.

Tenorshare Data Recovery WinPE indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı