Converter

TeleStream Episode Pro indir

Hemen İndir

TeleStream Episode Pro Video, Ses Dönüştürme Programı indir, İnternet’teki en popüler uygulamalardan bazıları video ve ses yönetimi programlarıdır. Bunlardan biri Bölüm.

Video ve ses dosyalarını çeşitli formatlarda kodlamak için bir yazılım çözümüdür, kare hızını, ses seviyelerini ve diğer metrikleri değiştirmek için araçlara sahiptir. Hafif ve temiz bir grafik arayüze sahiptir. Uygulamanın yüklenmesi neredeyse hiç zaman almaz ve eldeki birçok güzel araçla karmaşık ve renkli bir grafik arayüze sahiptir. Düzen, kullanabileceğiniz birçok güzel özellik ile gerçekten sezgisel. Episode, video ve ses dosyalarını çeşitli formatlarda kodlamak için bir yazılım çözümüdür, kare hızını, ses seviyelerini ve diğer metrikleri değiştirmek için araçlara sahiptir.

Video ve ses dosyalarını dönüştürme
Doğrudan yerel disklerden kod dönüştürme için medya dosyalarını, ağ dosya sunucularını ve donanım tabanlı medya sistemlerini yükleyebilirsiniz. Kod dönüştürülmüş medya dosyalarını yerel olarak veya ağ dosya sunucularına kaydetme seçeneğiniz vardır. İsterseniz, bilgisayarınızda dosyaları dışa aktarmanıza izin veren bir özellik de vardır.

Bölüm post prodüksiyon ve yeni medya iş akışları için kullanılabilir. MPEG-1 / -2 / -4, WMV9, H.264, H.263, MXF, GXF IMX, VC-1, DV, WebM, 3GPP / 3GPP2, M4A, M4V, MOV, QuickTime gibi birçok formatı destekler codec bileşenleri, Flash 8 ve 9 ve diğer birçok biçim.

TeleStream Episode Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı