CD / DVD

TDMore DVD Copy indir

Hemen İndir

TDMore DVD Copy DVD ve Blu-Ray Kopyalama Programı indir TDMore, DVD’lerinizi ve Blu-ray’larınızı kopyalayıp dönüştürmek için fiziksel ortam kitaplığınızı yedeklemek ve dijital ortama aktarmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan dört programdan oluşan bir paket sunar.

TDMore DVD Copy, en sevdiğiniz filmlerin yedek disklerini kolayca oluşturmanızı sağlayan bir araçtır (bir DVD yazıcınız olması koşuluyla). Bu kullanımı kolay araç, DVD’lerinizden herhangi birini almanıza ve bunları yeni bir diske çoğaltmanıza veya daha sonra yazmak için diskin bir görüntüsünü oluşturmanıza olanak tanır.

Daha önce de belirtildiği gibi, TDMore DVD Copy yapmak istediğiniz her şeyi yapıyor. İstenen DVD sürücüsünü seçerek, program diski anında tarayacak ve size içeriğinin küçük resmini verecektir.

Oradan anlaşılması kolay birkaç seçenek var. Orijinal DVD’nin tüm işlevlerini sağlamak için tüm diski kopyalayabilir, diski bir ISO dosyası olarak yedeklemenizi sağlayacak bir kopya oluşturabilir veya yalnızca ana özelliğini kopyalamanıza izin veren ana film seçeneğini seçebilirsiniz. Hafıza.

Bunların hiçbiri arzu ettiğiniz çok yönlülüğü sağlamazsa, bir özelleştirme seçeneği de vardır. Bu, (oldukça) anlaşılması kolay bir onay kutusu menüsünü kullanarak son kopyada bir dizi değişiklik yapmanızı sağlar. Burada kopyalamak için belirli bölümleri seçebilir, ayrıca hangi ses parçalarını ve altyazıları içe aktarmak istediğinizi seçebilirsiniz.

TDMore DVD Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı