CD / DVD

TDMore Blu-ray Copy indir

Hemen İndir

TDMore Blu-ray Copy Blu-ray Kopyalama Programı indir TDMore, DVD’lerinizi ve Blu-ray’larınızı kopyalayıp dönüştürmek için fiziksel ortam kitaplığınızı yedeklemek ve dijital ortama aktarmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan dört programdan oluşan bir paket sunar.

TDMore Blu-ray Copy, en sevdiğiniz filmlerin yedek disklerini kolayca oluşturmanızı sağlayan bir araçtır (Blu-ray yazıcıya sahip olmanız koşuluyla). Bu kullanımı kolay araç, eski Blu-ray’larınızdan herhangi birini almanıza ve bunları yeni bir diske çoğaltmanıza veya daha sonra yazmak için diskin bir görüntüsünü oluşturmanıza olanak tanır.

Daha önce de belirtildiği gibi, TDMore Blu-ray Copy, yapmasını istediğiniz her şeyi yapıyor. İstenen Blu-ray sürücüsünü seçerek, program diski anında tarayacak ve size içeriğinin küçük resmini verecektir.

Oradan anlaşılması kolay birkaç seçenek var. Orijinal Blu-ray’ın tüm işlevlerini sağlamak için tüm diski kopyalayabilir, diski bilgisayarınıza yedeklemenizi sağlayacak bir kopya oluşturabilir veya ana özelliği kopyalamanıza izin veren ana film seçeneğini belirleyebilirsiniz. disk.

TDMore Blu-ray Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı