Aksiyon

Takedown Red Sabre Oyunu Tek Link indir

Hemen İndir

Takedown Red Sabre Full indir İşleri yavaşlatan, dikkatlice hedefleyen ve hamlelerini doğru planlayan oyuncu, yanan silahlarla koşan oyuncunun üstesinden gelecektir. Yakın mesafeli savaş, SWAT ekiplerinin veya SOF birimlerinin az sayıda tehlikeli düşmanı devraldığını gördüğünüz gibi savaşı içeri getiriyor. Doğrusal olmayan ortamlar birden fazla rotaya ve taktiklere izin verir ve tekrar oynatılabilirlik sağlar.

Son yıllarda atıcılar homojenleşti. Koş ve silah aksiyon başlıklarından strateji ve taktiklere odaklanan yavaş tempolu taktik atıcılara kadar geniş bir yelpazede farklı oyunlar seçildi, ancak şimdi birçok atıcı aynı seti büyük set parçaları takip ediyor, sağlığı yeniden canlandırıyor, doğrusal düzeyleri ve “sinematik deneyimler”. Derinlemesine planlama yapan gerçekçi taktik atıcılar son yıllarda neredeyse tamamen kayboldu.

Bu oyun, yakın mesafeli bir savaş ortamında gerçekçi silah modelleme, manga temelli oyun üzerinde yoğunlaşıyor. Bu oyunda başarılı olmak için işleri yavaşlatmanız, ortamınızı incelemeniz ve kusursuz bir şekilde yapmanız gerekir. Vurulursan, sonuçları var. Sağlığınızın yenilenmesini bekleyen bir duvarın arkasına saklanmayacaksınız. Bir ekip üyesi düşerse, durumu değerlendirmeniz ve gerekirse görevi tamamlamak için ekip üyelerini yeniden tahsis etmeniz gerekir. Tüm araçların ve planların size zorla gönderilmesini beklemeyin – ekibinin eldeki görevlere donanımlı ve hazır olmasını sağlamak oyuncuya bağlıdır. Gerçekçi mermi delme, doğruluk ve geri tepme gibi özelliklerle, görev için uygun silahları, mühimmatı, zırhı ve teçhizatı seçmek size kalmış, bu yüzden dikkatlice seçin.
Takedown Red Sabre Oyunu Tek Link indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı