Bakım - Temizlik

SysTweak Regclean Pro indir

Hemen İndir

SysTweak Regclean Pro v7.2.72.227 kayıt defteri temizlik yazılımı indir, RegClean Pro kayıt defteri temizleyicisi ve optimize edici, geçersiz kayıt defteri girdilerini kaldırarak ve Windows kayıt defterinizi optimize ederek bilgisayarınızın performansını artıracaktır .

Kayıt defteri, Windows’un donanım ve yazılımınızın en yüksek performansta çalıştığından emin olmak için kullandığı denetim ve yönetim veritabanıdır. Her yeni program yüklediğinizde kayıt defteri değişir. Çoğu zaman bir programı kaldırdığınızda, kayıt defterinde önemsiz kalır.
SysTweak Regclean Pro indir
Zamanla, Windows kayıt defteri darmadağın ve parçalanır. Uygulamanın kayıt defteri tarayıcısı eski ve yanlış bilgileri bulur ve geçersiz kayıt defteri girdilerini düzeltir. Yazılım tüm kayıt defterini onarır ve birleştirir.

Bu, daha hızlı sistem performansı ve çökmelere karşı dayanıklı bir Windows PC ile sonuçlanır.Windows için RegClean Pro’nun kullanımı basit ve güvenlidir. RegClean Pro’yu her ay çalıştırın ve bilgisayarınız kararlı ve güvenilir kalacaktır. Geçersiz kayıt defteri girdileri zamanla büyür. Ne kadar geçersiz kayıt defteri girdisine sahip olursanız, bilgisayar arızalı olma şansınız o kadar artar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı