Bakım - Temizlik

Systimizer indir

Hemen İndir

Systimizer Windows temizlik programı indir, Windows kayıt defterini onarın, gereksiz dosyalardan kurtulun, bilgisayarınızın hızını artırın ve gereksiz başlangıç ​​öğelerini ortadan kaldırın. Bilgisayar bir dizi nedenden dolayı yavaşlatılabilir ve ortalama bir kullanıcı genellikle bu sorunlarla başa çıkmak için yeterli bilgiye sahip değildir. Neyse ki, size yardımcı olmak için tasarlanmış birçok uygulama var. Systimizer Portable bunlardan biridir, Windows kayıt defterini birleştirmenize ve hataları düzeltmenize, gereksiz dosyaları silmenize, başlangıç ​​öğelerini kaldırmanıza ve bilgisayarınızın hızını diğer birçok yolla optimize etmenize yardımcı olabilecek bir acemi yardımcı programdır.

Kayıt defteri sorunları ile başa çıkmak ve gereksiz dosyalardan kurtulmak
Bir sistem taraması çalıştırıldığında, uygulama Windows kayıt defterini tarar ve bulunan hataları vurgular. Elbette, bunlara göz atabilir ve değiştirilmemesi gerektiğini düşündüğünüz her şeyi kaldırabilirsiniz.
Ayrıca, uygulama bilgisayarınızın hızını artırmak için, kayıt defterini birleştirebilirsiniz.
Systimizer Portable ayrıca artık ihtiyaç duyulmayan gereksiz dosya sistemlerini de tarar ve sebepsiz yere büyük miktarda disk alanı kaplar.

Sistem hizmetlerini optimize edin ve başlangıç ​​listesini temizleyin
“Booster System” özelliği, sistem hizmetlerini ve süreçlerini optimize ederek performansı artırmak için tasarlanmıştır. Çok fazla kaynak gerektiren uygulamaları çalıştırırken özellikle kullanışlıdır.
Son olarak, Systimizer Portable , sistemi başlattığınızda otomatik olarak başlayan tüm programları görüntüleyebilir ve bilgisayarınızın daha yavaş açılmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi birini devre dışı bırakma veya listeden tamamen kaldırma seçeneğiniz vardır.

Systimizer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı