Bakım - Temizlik

Sysinternals Suite indir

Hemen İndir

Sysinternals Suite 2016.07.20 Bu pakette bulunan etkileyici izleme araçlarını, hata ayıklayıcıları ve diğer test yardımcı programlarını kullanarak sisteminizin her yönünü kontrol edin
Windows en yaygın kullanılan işletim sistemlerinden biri olduğundan, çoğu uygulamanın hataları önlemek için özellikleriyle uyumlu olması gerekir. Bir program son kullanıcıya ulaşmadan önce test edilmeli ve analiz edilmelidir ve geliştiriciler için kullanışlı uygulamalar vardır. Sysinternals Suite , kullanıcıların Windows uygulamalarını ve hizmetlerini tanılama ve sorunlarını giderme konusunda yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi sistem yardımcı programıdır.

Gerekli tüm teşhis araçlarını tek bir pakette sunmak
Paketin içindeki ürünler başlangıçta birlikte geliştirildi ve şu anda Microsoft’un tanınmış bir teknik üyesi olan Mark Russinovich tarafından korunuyor. Geliştirici, Sysinternals yardımcı programlarının çoğunun taşıdığı orijinal marka olan Winternals adlı şirketin kurucu ortağıydı.
Ancak, Winternals 2006 yılında Microsoft tarafından satın alındı ​​ve sonuç olarak, eski ekip tarafından yayınlanan uygulamaların çoğu artık Redmond şirketine ait. Hepsi ayrı indirmeler olarak ve sistem yöneticileri gibi profesyoneller için daha güvenilir bir yaklaşım olan hepsi bir arada paket biçiminde mevcuttur.

Paket, dosya ve disk yönetimi, ağ ve güvenlik sorunları ile işlem ve sistem bilgileriyle ilgili sorunları gidermeyi amaçlayan yetmişten fazla yardımcı program içerir. Set inanılmaz derecede zengin olduğu için, her birini analiz etmek oldukça fazla zaman alacak ve sonuç olarak en popüler olanlara odaklanmaya karar verdik.

Sysinternals Suite indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı