Güvenlik

Supereasy Password Manager Pro indir

Hemen İndir

Supereasy Password Manager Pro v1.0.0.30 indir, Önemli kimlik bilgilerini, kullanıcı adlarını veya şifreleri güvenli bir alanda saklamak için gelişmiş araçlar sunan karmaşık bir uygulama. Bu uygulama artık desteklenmese de, yine de indirebilir ve görüntülenen sınırlamalarla kullanabilirsiniz.
Supereasy Password Manager Pro indir SuperEasy Password Manager , parolalar, kullanıcı adları, hesap bilgileri veya mesajlar gibi önemli bilgiler için güvenli bir depolama alanı oluşturmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Yazılım, çok sayıda web sitesi için profiller oluşturmanıza ve özel işlevi kullanarak otomatik olarak oturum açmanıza olanak tanır. Farklı şifreleri hatırlamak ve diğer kullanıcılardan gizli tutmak zordur, ancak SuperEasy Password Manager hepsini güvenli bir yerde saklamanızı sağlar. Yazılım bir ana parola ile korunur ve çevrimiçi hesaplarınıza veya çevrimdışı uygulamalarınıza otomatik olarak oturum açmak için kullanabileceğiniz profilleri saklar.

SuperEasy Password Manager ile, diğer tüm kimlik bilgilerine erişimin kilidini açan tek bir parolayı hatırlamanız gerekir. Uygulama, web siteleri, e-postalar, çevrimiçi banka hesapları için hesap kimlik bilgilerini ayarlamanıza veya uygulamaların kilidini açmanıza olanak tanır. Ayrıca, güçlü bir anahtar sözcükle korunduğu için SuperEasy Password Manager önemli mesajları, notları, yer imlerini ve kimlikleri saklamak için uygun bir uygulamadır. Kimlik, kullanıcı adlarını veya şifreleri girmenize gerek kalmadan kendinizi doğrulamanıza izin veren bir profildir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı