Converter

SuperEasy Audio Converter indir

Hemen İndir

SuperEasy Audio Converter Ses / Video Dönüştürme Programı indir, ses dosyalarınızı ihtiyacınız olan herhangi bir formata dönüştürmek için tasarlanmış bir yazılımdır, böylece herhangi bir cihazda çalabilirsiniz, özellikle müziklerini her zaman yanlarında bulundurmak isteyenler için özellikle yararlıdır.

Adından da anlaşılacağı gibi, SuperEasy Audio Converter, sezgisel olduğu ve kullanıcıyı karıştırabilecek herhangi bir dil olmadan geldiği için kullanımı çok kolaydır, kesinlikle herkesin mükemmel sonuçlar elde etmek için kullanabileceği bir şeydir.

Bu programı kullanarak, YouTube videolarından MP3’e ses dönüştürebilir veya nerede olursa olsun herhangi bir videodan ses çıkarabilirsiniz: sabit diskinizden DVD’ye.

SuperEasy Audio Converter 2, en popüler cihazlar için çok formatlı bir dönüştürücüdür: iPod, iPad, PSP, PS3 ve cep telefonları, bu nedenle birçok farklı formatla çalışır: MP3, MP4’ten MP3’e, WMA’dan MP3’e, AAC’den MP3’e, FLAC MP3 ve vídeo to MP3, AVI to MP3, DVD to MP3, WAV to MP3, OGG to MP3, diğerleri arasında.

SuperEasy Audio Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı