Overclock

Super PI Mod indir

Hemen İndir

Super PI Mod indir Super PI Mod programı bir performans tanılama programıdır. Pi sayısını hesaplayarak bilgisayar sisteminiz tamamen kullanılır. Sistem performansına bağlı olarak farklı sonuçlar elde edilir.

Süper PI, pi’yi belirli sayıda basamağa hesaplayan tek iş parçacıklı bir ölçüttür. Gauss-Legendre algoritmasını kullanır ve 1995 yılında Yasumasa Kanada tarafından pi’yi 232 basamağa hesaplamak için kullanılan bir programın Windows portudur.

Super PI, saf, tek iş parçacıklı x86 kayan nokta performansını test etmek için ideal olan tek iş parçacıklı bir karşılaştırma ölçütüdür ve bilgi işlem pazarının çoğu çok iş parçacıklı uygulamalara ve daha modern komut setlerine doğru kaymış olsa da, Super PI, bilgisayar oyunları.

Super PI, bilgisayarlarının performansını ve kararlılığını test etmek için dünya çapındaki overclock tarafından kullanılır. Bir makine pi’yi 32 milyonuncu yere hatasız olarak hesaplayabiliyorsa, RAM / CPU için orta derecede kararlı olduğu düşünülebilir. En hızlı pi hesap makinesi olmasa da, donanım overclockçuları ile çok popüler olmaya devam ediyor.

Super PI Mod indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı