Overclock

StressPrime Orthos indir

Hemen İndir

StressPrime Orthos Hız Aşırtma Sonrası Test Programı indir Bu pratik uygulamanın yardımıyla ne kadar iyi performans gösterebileceğini görmek için belleğinize ve CPU’nuza büyük bir baskı uygulayın.

Donanımınızı vurgulamak kalıcı hasara yol açabilse de, böyle bir işlemin yapılması bir cihazın normal parametreler altında çalışıp çalışmadığı hakkında bir fikir verir. Orthos Prime , bir dizi kullanıcı tanımlı test gerçekleştirerek sisteminizin kararlılığını test etmenizi sağlayan basit bir karşılaştırma aracıdır.

Her ne kadar benzer yazılım çözümlerinin kullanımı çok daha zor olsa da ve karmaşık yapılandırma gerektirse de, Orthos Prime farklıdır ve yeni başlayanlara hitap etmese bile, daha deneyimli olanlar tarafından kullanımı hala kolaydır.

Çerezler, özellikle mevcut test türleri nedeniyle nasıl kullanılacağını bulmakta zorlanabilir, çünkü pakette sorun durumunda onlara yardım etmek için bir yardım dosyası bile yoktur.

Ana pencere oldukça basittir ve testlerin başlangıç ​​zamanını, süreyi, CPU hızını, mermileri görmenizi, işlem önceliğini yapılandırmanızı ve mevcut testlerden birini seçmenizi sağlar.

Elinizin altında beş farklı test vardır, yani CPU’yu strese sokmak için küçük FFT’ler, bazı RAM’leri strese sokmak için büyük yerinde FFT’ler, hem CPU hem de RAM’i strese sokan harman, Gromacs çekirdeği ve özel CPU’yu strese sokmak için CPU stres.
StressPrime Orthos indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı