Aksiyon

STRAFE Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

STRAFE Full indir Tek Link - PC Oyunu

STRAFE Full indir Tek Link – PC Oyunu

STRAFE®, her oynadığınızda benzersiz, tam seviyeler oluşturan, hayali bir birinci şahıs nişancı oyunudur. El yapımı odalar rastgele birbirine bağlanır ve yeni bir aç düşman büfesiyle doldurulur, bu nedenle bilinmeyen derin uzayda 4 farklı konumda sorunsuz bir şekilde yolunuzu keserken her seferinde yeni kanlı bir meydan okuma sağlar. Her köşeye gizlenmiş sırlar ve keşfedilecek çok sayıda mekanikle öğretici sadece başlangıç ​​- bu yüzden sık sık keşfedin ve deneyin!

STRAFE®’NİN ÖZELLİKLERİ:

KALICI HASAR VE GIBS! ÜBER-GORE teknolojisi, düşmanların asla kaybolmayan kan pınarlarıyla patlaması anlamına gelir. Keşfedilen bölgenizi keşfedilmemiş bölgelerden ayıran kötü ölüm sanatı eserleri yaratın.

SONSUZ DEĞİŞEN SEVİYELER! Rastgele oluşturulan seviyeler her zaman farklıdır ve şiddetle tahmin edilemez. Her öldüğünüzde odalar, düşmanlar, güçlendiriciler, canavar dolapları ve sırlar hareket ediyor!

YÜZ ERGİTME HIZI! Göz alıcı hızlı aksiyon, 50 megatonluk bir termonükleer savaş başlığının patlama dalgası gibi size çarpacak, cilt hücrelerinizi sıvılaştıracak ve iç organlarınızı parçalayacak. Yine de daha fazlası için geri gelmeni bırakıyorum.

HİKAYE

Galaksinin ucunda inanılmaz derecede tehlikeli bir görevde olan bir Kavgacı olarak, STRAFE®’in tüm kabus gibi arazilerinde gezinmek için tek bir canınız var. Öldüğün zaman hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

STRAFE® AYRICA ŞUNLARI İÇERİR:

+ Ölüme meydan okuyan farklı oyun tarzları gerektiren dört benzersiz bölge (her biri üç seviye)
+ Ortalama ölüm aracınızı tam bir cinayet makinesine dönüştüren silah yükseltmeleri
+ 30’dan fazla çılgın silah
+ 20’den fazla kana susamış düşman
+ En derinlerden bazıları ve oyunlarda benzersiz sırlar!
+ 1996’nın en kötü film müziği ve en azından önümüzdeki 25 yıl
+ NG + ve döngü
+ İmzasız 32 bit renkler!
+ Gerçekçi dijital yerçekimi
+ Renkli aydınlatma!
+ STRAFE®!

OYUN MODLARI

+ KAMPANYA – Temel deneyim, sırlarla dolu tek oyunculu roguelike bir FPS macerasıdır.
+ STRAFE ZONE – Liderlik tablosuna dayalı günlük mücadele. Her gün en yüksek puanı almak için bir deneme hakkın var, yapabilir misin?
+ HIZ BÖLGESİ – Liderlik tablosuna dayalı haftalık mücadele. Kilitli bir seviye tohumunu istediğiniz kadar çalıştırmak için bir haftanız var ve zamanınızı azaltmaya çalışın, ancak bitiş çizgisini geçmeden önce seviyedeki düşmanların% 90’ını öldürmeniz gerekiyor.
+ CİNAYET BÖLGESİ – 10 oda katliamdan sağ kurtulabilir misin? Acımasızca verimli olma girişimleri arasında yeni araçların kilidini açın.

STRAFE® NE DEĞİLDİR

Hoşunuza gidecek bir oyun değilse STRAFE® satın almanızı istemiyoruz. Mutsuz bir müşteri yerine mutlu bir müşteri olmamasını tercih ederiz. STRAFE® bu değildir:

+ STRAFE® geleneksel bir nişancı veya bir “Quake Klonu” değildir – STRAFE® birçok klasik atıcıya saygı gösterir ve eski tip atıcıların klasik unsurlarının çoğunu içerir ancak STRAFE® bir roguelike. Bu, sıfırdan tekrar oynanabilirlik ve randomizasyon için tasarlandığı anlamına gelir. STRAFE®’deki her oda elle tasarlanmıştır ve benzersiz deneyimler yaratmak için seviye jeneratörümüzle sorunsuz bir şekilde birbirine bağlanır.

+ STRAFE®’in canları veya kontrol noktaları yoktur – Gerçek gibi, STRAFE®’de ölürseniz oyunun başında başlayacaksınız ve her şey rastgele olacak.

+ STRAFE® çok oyunculu bir oyun değildir – STRAFE®’de çok oyunculu bir deathmatch veya co-op yoktur. Ancak harika bir eski tarz arena atıcı arıyorsanız Quake Live’ı öneririz.

+ STRAFE® 1996’nın tasarım kararlarıyla sınırlı değil – Ne diyebilirim? Zamanımızın önündeyiz. STRAFE®, eski ve yeni tasarımın bir karışımıdır. Geçmişin oyunlarını taklit etmek istemedik, bunun yerine masaya taze fikirler getirirken onların hissini uyandırmak istiyorduk. STRAFE® ile size yeni bir şey getirmeyi hedefliyoruz.

+ STRAFE®, roguelike FPS formülüyle yeni şeyler dener– Sizi kilitleyen, düşmanlara ışınlanan ve kapılar açılmadan onları öldürmeye zorlayan oda kalıplarından kaçınmak ve keşfetmek için daha doğal hissettiren tam seviyeler oluşturmayı hedefliyoruz. STRAFE®’in baştan sona kusursuz bir macera gibi hissetmesini istiyoruz.

+ STRAFE®, eski bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda iyi çalışacak bir oyun değildir – STRAFE® daha eski görünebilir ancak yeni bir oyun ve bazı en son teknolojileri içerir. Lütfen minimum özellikleri kontrol edin!

STRAFE® oynadığınız bir oyun gibi görünebilir ancak birinci şahıs nişancı oyunlarına benzersiz ve yeni bir bakış açısı getirmek için çok çalıştık, beğeneceğinizi umuyoruz!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı