Dosya Kurtarma

Stellar Phoenix Photo Recovery Pro indir

Hemen İndir

Stellar Phoenix Photo Recovery Pro Silinen Resimleri Kurtarma Programı indir, silme, bozulma, biçimlendirme, virüs, erişilemeyen sürücüler vb. Nedeniyle kaybolan fotoğrafları, videoları ve ses dosyalarını kurtarır. Daha önce Stellar Phoenix Photo Recovery olarak bilinen Yıldız Fotoğraf Kurtarma, silinen fotoğrafları, videoları ve ses dosyalarını her türlü depolama ortamından kurtarır.

Hafıza Kartı Kurtarma
Görünüşte kaybolan fotoğraflarınızı ve medya dosyalarınızı hasarlı / bozuk / erişilemeyen bellek kartı, SD Kart (Mini, Mikro, SDHC ve SDXC), bellek çubuğu, kompakt flaş, CF kart, CFast, smartmedia, multimediacard, XQD bellek kartı, eXtreme ( xD) -Resim kartı, Eye-Fi WiFi SD kartı, P2 kartı ve diğer tüm flash kartlar. Yazılım Samsung, SanDisk, Transcend, Lexar, Toshiba, Patriot, Kingston, Polaroid, Panasonic, Duracell, Verbatim vb tüm SD kart modellerini destekler SD kart kurtarma hakkında daha fazla bilgi edinin .

Silinen Fotoğrafları Kurtarma
Yıldız Fotoğraf Kurtarma aracı, her türlü depolama ortamından kaybedilen fotoğrafları kurtarır. Desteklenen fotoğraf dosyası formatları Canon (CR2 / CR3 / CRW), EPSON (ERF), Fujifilm (RAF), Kodak (K25 / KDC / DCR), Konica Minolta (MRW), Mamiya (MOS), Mamiya (MEF), Nikon (NEF, NRW), Olympus (ORF), Panasonic (Raw), Pentax (PEF), Sony (SR2, ARW, SRF), Sigma (X3F), DNG, DJVU, PGM, Adobe EPS (Mac), Adobe EPS (Windows), TGA, JPEG, TIFF (Motorola ve Intel), BMP, GIF, PNG, PSD, INDD, PSP, PCT, JP2 ve daha fazlası.

Stellar Phoenix Photo Recovery Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı