Stellar Data Recovery Technician Dosya Kurtarma Programı indir, Yıldız Veri Kurtarma Teknisyeni yazılımı, mantıksal olarak bozuk veya erişilemeyen RAID 0, 5 ve 6 sunucularından verileri kurtarmak için gelişmiş işlevler sunar. Windows için bu RAID veri kurtarma yazılımı, RAID denetleyici kartı olmadan çalışır. Sanal RAID oluşturabilir, silinen / kaybolan RAID birimlerini arayabilir ve RAW veya kayıp RAID birimlerindeki verileri kurtarabilir.

RAID kurtarma yazılımı, kalıpları otomatik olarak eşleştirmek ve RAID parametrelerini tanımlamak için güçlü algoritmalar kullanır. Kullanıcı ‘Bilmiyorum’ onay kutusunu seçtikten sonra şerit Boyutu, Parite Sırası ve Parite Gecikmesi vb. İçin olası değerleri belirledikten sonra RAID yapılandırmasına ayarlanan parametreler bilinmese bile olası RAID’i yeniden oluşturabilir.

Yazılım ayrıca kaybolan veya silinen Windows sürücü bölümlerinden ve RAID birimlerindeki verileri kurtarır. Windows sürücü bölümünüz kaybolursa veya sisteminiz tarafından algılanmazsa, ‘Sürücü Bulunamıyor’ özelliğini kullanın ve tüm verilerinizi geri yükleyin. RAID yeniden yapılandırıldıktan sonra bir RAID birimi görünmüyorsa, fiziksel diski seçin ve istenen RAID birimini bulmak ve taramak için ‘Tara’yı tıklayın.