Macera

State of Decay: Year One Survival Edition 2015 indir Full Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

State of Decay: Year One Survival Edition 2015 indir Full Tek Link - PC Oyunu

State of Decay: Year One Survival Edition 2015 indir Full Tek Link – PC Oyunu Nihai zombi hayatta kalma-fantezi oyununda toplumun çöküşüne karşı durun. Her kararınıza yanıt veren tehlikelerle ve fırsatlarla dolu açık bir dünyayı keşfedin. Her biri kendine özgü becerilere ve yeteneklere sahip, oynanabilir hayatta kalanlardan oluşan bir topluluk oluşturun. Ölümsüzlerin amansız ordularına karşı üssünüzü tasarlayın ve güçlendirin. Yiyecek ve cephane için cesur baskınlar yapın ve başka bir gün yaşamak için ne gerekiyorsa yapın.

State of Decay , büyük Eklenti Dökümü ve Lifeline ile birlikte, şimdi 1080p’de tamamen yeniden düzenlendi. Geliştirilmiş ışıklandırma, dokular, animasyonlar ve savaş mekanizmalarıyla birlikte yeni görevler, silahlar ve ekstra içerik, sizi salgın sonrası dünyanın daha da derinlerine çekecek. Zombi kıyametinde nasıl hayatta kalacaksınız?

Yeni Görevler
Gizemli ikmal kasaları, harita üzerindeki uzak bölgelere düşmeye başlar ve büyük zombi ordularını çeker. İstilayı yok edin ve State of Decay’de görülen en nadir ve en güçlü ekipmanlardan bazılarını kapabilirsiniz.

Yeni Hayatta Kalanlar
Lifeline’daki favori karakterleriniz, önceden oynanamayan Kelly “Sasquatch” Eldridge dahil olmak üzere artık Breakdown’da açılabilir.

Yeni Araçlar
Oyuncular yalnızca yepyeni bir SUV almakla kalmaz, aynı zamanda özel araç kaplamaları da daha fazla kişiselleştirme için tüm haritalara dağıtılır.

Yeni Silahlar: Namlu Altı El Bombası Fırlatıcıları ve Yakıcı
Pompalı Tüfekler Namlu altı el bombası fırlatıcı eklentileriyle donatılmış yeni saldırı tüfekleri ve yangın çıkaran mermilerle ateş eden av tüfeği bulun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı