Dosya Kurtarma

Starus Partition Recovery indir

Hemen İndir

Starus Partition Recovery v2.5 Partition veri kurtarma programı indir, Starus Partition Recovery, bozuk bölümleri onarmak ve eksik bilgileri kurtarmak için en iyi ürünümüzdür. Mükemmel bir hepsi bir arada çözüm yapmak için kapsamlı bölüm kurtarma seçenekleri eklerken, kayıp ve silinmiş dosyalar için daha basit ürünlerimizle aynı adım adım kurtarma işlemini sunar.

Evrensel Veri Kurtarma Yazılımı
Starus Partition Recovery, önceliklerinizi belirlemenizi sağlayan hızlı ve kapsamlı analiz modlarına sahiptir. Kısa bir süre önce sağlıklı bir diskten silinen dosyalar kısa sürede daha hızlı bir şekilde kurtarılabilirken, kapsamlı analiz modunda araç, diskinizde hala izleri olan her şeyi kurtarmak için tüm sabit diskinizden toplanan verileri ezecektir.

Bozuk Bölümleri Düzeltme Programı indir
Starus Partition Recovery, ciddi şekilde hasar görmüş bölümleri onarmasına izin veren gerçekten yenilikçi ve benzersiz algoritmalar ile birlikte gelir. Piyasadaki bölüm kurtarma araçlarının çoğu, hasarlı diskteki mevcut sistem yapılarını analiz eder, birimleri onarmaya çalışır ve disk sistemi verilerine çok fazla zarar verilirse genellikle başarısız olur. Bu, bozuk bölümleri işlemenin hızlı ama her zaman güvenilir olmayan bir yoludur. Starus Partition Recovery, yalnızca disk sistemi yapılarında hafif bir hasar varsa kolay yolu izleyecektir.
Starus Partition Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı