Dosya Kurtarma

Starus Office Recovery indir

Hemen İndir

Starus Office Recovery v2.3 Full Microsoft Office belgelerini kurtarma programı indir, Kaybolan birçok belge türünü kurtarın! Starus Office Recovery, çok çeşitli belge biçimlerini hızla geri alabilir, bunları biçimlendirilmiş bölümlerden ve yeniden bölümlenmiş sabit sürücülerden kurtarabilir ve bozuk birimlerden ve okunamayan kalem sürücülerden ve bellek kartlarından belgeleri çıkarabilir. Starus Office Recovery, Word belgelerini, Excel tablolarını, PowerPoint sunularını, Adobe PDF dosyalarını ve Microsoft Office ve OpenOffice uygulamaları tarafından üretilen diğer birçok biçimi kurtarabilir.

Starus Office Recovery, kötü hasar görmüş, bozuk ve erişilemeyen cihazlardan sağlam bir şekilde kurtarmayı sağlamak için düşük seviyeli, içeriğe duyarlı disk taraması uygular. İçeriğe duyarlı analiz, yalnızca dosya sisteminden değil, disk yüzeyinden de bilgi alarak, diğer araçların bile fark edemediği belgeleri başarıyla kurtarmasına olanak tanır. Son derece sofistike belge analiz motoru, kullanışlı kullanıcı arayüzü ile birleştirildiğinde, eksiksiz bir aceminin elinde bile güvenli ve sorunsuz kurtarma için sınıfının en iyisi performans sunar.

Starus Office Recovery ile tam olarak gördüklerinizi elde edersiniz. Araç, kurtarılabilir dosyalar listesine eklemeden önce belgeleri doğrular ve gördüğünüz herhangi bir dosyanın aslında% 100 kurtarılabilir olmasını sağlar. Size binlerce bozuk kopya göstermez – ancak listeye girenlerin birçoğu, aracın bütünlük denetiminden geçen tamamen işlevsel kopyalardır! Yerleşik önizleme, kurtarmadan önce belgeleri görüntülemenizi sağlar. Görüntüleyici tamamen bağımsızdır ve herhangi bir ofis uygulaması kurulmasını gerektirmez.

Starus Office Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı