Starus NTFS Recovery v2.5 Full NTFS dosya sistemine sahip disklerden veri kurtarma programı indir, Starus NTFS Kurtarma ile dosyaları geri alın ve NTFS birimlerindeki verileri kurtarın! Yüksek performanslı veri kurtarma algoritmalarına sahip olan araç, dosyaları tamamen geri alabilir veya tamamen yönlendirilmiş bir sihirbaz yardımıyla tüm bölümü geri yükleyebilir. Adım adım çalışma ve görsel kurtarma öncesi önizleme, Starus NTFS Recovery’yi kolay ve kullanışlı hale getirir.

Starus NTFS Kurtarma ile NTFS formatlı birimlerdeki verileri kurtarın! Yüksek performanslı oyma algoritmalarına sahip Starus NTFS Recovery, diskiniz biçimlendirilmiş veya yeniden bölümlenmiş olsa bile, tek tek dosyaları güvenilir bir şekilde geri alabilir veya terabayt boyutlu bölümlerdeki tüm bilgileri geri yükleyebilir. Starus NTFS Recovery, günümüze kadar piyasada bulunan en gelişmiş ve yenilikçi veri kurtarma algoritmalarından bazılarını kullanmaktadır.

Starus NTFS Recovery iki çalışma modu sunar. Hızlı Tarama modunda, araç birkaç saniye içinde son silinen dosyaları silme işlemini geri alabilir. Kapsamlı Analiz modunda, Starus NTFS Recovery, dosya sisteminde artık görünmeyen dosya ve klasörleri algılamak için tüm disk birimini okur. Düşük seviyeli bir imza arama algoritması uygulayarak Starus NTFS Recovery, bozuk hasarlı, bozuk ve erişilemeyen disklerden dosya yürütebilir, biçimlendirilmiş birimlerden ve yeniden bölümlenmiş sabit sürücülerden bilgileri geri yükleyebilir.

Starus NTFS Recovery’nin tüm operasyonu, adım adım sihirbaz tarafından yönlendirilir ve herkesin aracı büyük bir başarıyla kullanmasına izin verir. Araç, görüntüleyebileceğiniz her şeyin tamamen kurtarılabilmesini sağlayan tamamen görsel bir kurtarma öncesi önizleme sunar.

Fiziksel olarak hasar görmüş, dengesiz ve yıpranmış sabit sürücüler için Starus NTFS Recovery, ekstra bir güvenlik modu sunar. Bu modda, araç bir sıralı okuma işleminde diskin biraz hassas sanal görüntüsünü yakalar. Manyetik kafa hareketlerinin sayısını en aza indiren sıralı okuma kullanarak, Starus NTFS Recovery başarılı kurtarma şansını en üst düzeye çıkarır. Diski görüntüledikten sonra artık orijinal cihaza ihtiyacınız olmayacak ve aynı bilgisayarda veya başka bir bilgisayarda kurtarmaya devam edebilirsiniz.