Güvenlik

SpyShelter Anti-Keylogger Free indir

Hemen İndir

SpyShelter Free Anti-Keylogger v10.7.0 indir, rootkit’ler, Truva atları, keyloggerlar ve diğer kötü amaçlı yazılım türleri konusunda bilgisayarınızı çevrimiçi ortamdan zararlı ajanlara karşı korumak için tasarlanmış kapsamlı ve etkili bir güvenlik programıdır. Deneyimli kullanıcılar için güçlü, ancak ulaşılabilir seçenekler ve yapılandırma ayarları ile birlikte gelir.
SpyShelter Anti-Keylogger Free indir
GUI, koruma durumunu görüntülemek, kurallar oluşturmak, günlük ayrıntılarını incelemek, uygulamaları kısıtlamak ve ayarları yapılandırmak için birden fazla sekme içeren oldukça sezgisel bir düzene sahip ortak bir pencereye dayanarak kullanıcı dostudur.

İlk sekmede, koruma durumlarıyla birlikte mevcut tüm bileşenlere genel bir bakış elde edebilirsiniz. Bunlar arasında anti-keylogger, ekran ve Pano koruması ekran görüntüsü yakalayıcılarına ve Pano kopyalamaya karşı, anti-get metni (herhangi bir kaynaktan metin kopyalamaya karşı), sistem koruması ve anti-çekirdek modu günlüğü bulunur. Kalanlar yalnızca premium sürümde mevcuttur. Uygulama, dosyadan kişisel bir kurallar kümesi oluşturmanıza, bir dışlama listesi ve dosyalar, klasörler ve çıkarılabilir sürücülerle kısıtlı bir liste oluşturmanıza, web kamerası yakalama ve ses kaydını yasaklamanıza ve temizleme kurallarını belirtmenize olanak tanır.

PC kullanıcılarının, diğerlerinin yanı sıra korumalı kayıt defteri girdilerini değiştirmesini, başka bir işlem penceresinden metin kopyalamasını, diğer işlemlerin belleğini düzenlemesini, sürücüleri yüklemesini, klavyeye yazmasını, alternatif veri akışları oluşturmasını veya bilgisayarı kapatmasını kısıtlamak mümkündür. Bu kurallar dosyaya aktarılabilir ve daha sonra içe aktarılabilir. Ayrıca, araçtan belirli bir bileşenin tüm kurallarını otomatik olarak algılaması istenebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı