Güvenlik

Spyrix Personal Monitor indir

Hemen İndir

Spyrix Personal Monitor v8.0.3 indir, Spyrix Çalışan İzleme , bilgisayar kullanıcılarını uzaktan izlemenizi sağlayan bilgisayar etkinliği denetimi için güvenilir bir araçtır. Uygulama, pano içeriği, basılan tuşlar, ziyaret edilen web siteleri veya açık dosyalar gibi çeşitli etkinlik izlerini kaydedebilir. Ayrıca, doğaçlama anlık görüntüler alabilir.
Spyrix Personal Monitor indir Spyrix Çalışan İzleme, kurulu olduğu istasyonda oturum açan tüm kullanıcıların etkinliğini kaydedebilir. Sonuçları otomatik olarak, e-postalara ek olarak Spyrix Çalışan İzleme web sitesinde oluşturabileceğiniz bir bulut hesabına gönderebilir veya uzak bir konuma yükleyebilir.

Uzaktan izleme için desteklenen depolama alanları bir FTP sunucusu, bir yerel ağ, Google Drive veya Dropbox’ı içerir. Kurulum sihirbazının 6. adımında size en uygun seçeneği kolayca yapılandırabilirsiniz. Tüm etkinlik günlükleri, seçilen programa göre belirtilen adrese gönderilebilir.

Kullanıcı etkinliği izleme
Spyrix Çalışan İzleme, bilgisayarın yöneticisi de dahil olmak üzere belirli bir istasyonda oturum açan tüm kullanıcıların etkinliğini görüntülemenizi sağlar. Program gizli modda çalışabilir ve istediğiniz gizlilik düzeyini ayarlamanıza izin verir: Görev Yöneticisi’nde, Masaüstünde, Başlat Menüsünde, yüklü programlarda ve sistem tepsisinde izlerini maskeleyin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı