Güvenlik

SpyHunter 5 full indir

Hemen İndir

SpyHunter 5 ful indir, SpyHunter, zararlı yazılımları, potansiyel olarak istenmeyen programları  ve diğer nesneleri taramak, tanımlamak, kaldırmak ve engellemek için tasarlanmış bir Windows uygulamasıdır. SpyHunter, zararlı yazılımlar gelişmeye ve anti-malware / anti-virüs programları tarafından algılanmaktan kaçınmaya devam ettikçe, uyum sağlamak ve güncellemek için özel olarak tasarlanmıştır. SpyHunter, gelişmiş çevrimiçi koruma ve güvenlik sağlamak için hassas programlama ile geliştirildi ve geliştirilirken, dijital yaşamınıza daha fazla basitlik getirmek için kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.
SpyHunter 5 full indir, SpyHunter’ın gelişmiş tescilli kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, sisteminizi en son kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için tasarlanmıştır. SpyHunter’ın iyileştirme yetenekleri truva atlarını, fidye yazılımlarını, solucanları, virüsleri, rootkit’leri, reklam yazılımlarını, potansiyel olarak istenmeyen programları ve diğer nesneleri kaldırabilir. SpyHunter ayrıca, sisteminizde bildirilen güvenlik açıkları içerebilecek programları tanımlamanıza yardımcı olacak bir tarama özelliğine sahiptir. SpyHunter ayrıca İstenmeyen İstenmeyen Programları (PUP’lar) algılar ve kaldırabilir – bir kullanıcının istenmeyen olarak algılayabileceği programlar.

SpyHunter 5 full indir

SpyHunter 5 full indir, SpyHunter’ın gelişmiş tarama mimarisi, yeni tehditleri tespit etmek için tasarlanmış sağlam bir çok katmanlı sistem tarayıcısına sahiptir. SpyHunter, taramaları özelleştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Ön uç algılama motorumuz, üst düzey algılama ve koruma sağlamak için bulut tabanlı yeteneklere sahiptir. SpyHunter kullanıcıları mükemmel performans, gelişmiş sezgisel algılama yöntemleri ve sistem verimliliği bekleyebilirler. Kullanıcılar taramaları belirli klasörlere veya sürücülere manuel olarak odaklamayı seçebilir, ayrıca önceki taramaların günlüklerini görüntüleyebilir, karantinaya alınan nesneleri yönetebilir ve gelecekteki SpyHunter taramalarından hariç tutulacak nesneleri seçebilirsiniz. Çok katmanlı tarama işlemimiz, kullanıcıların uygun işlemleri yapmasını sağlamak için güvenlik açıklarını, gizlilik sorunlarını, bilinmeyen nesneleri, potansiyel olarak istenmeyen programları ve kötü amaçlı yazılımları ayırabilir ve ayırt edebilir.

SpyHunter 5 full indir – Özellikler:

– Malware koruma
– Gerçek zamanlı koruma (Antivirüs görevi görmez ücretli veya ücretsiz herhangi bir antivirüsün yanında kullanmanızı öneririm)
– Hızlı tarama motoru
– Gelişmiş tarama özelliği
– Spyware, Adware, Spyware Trojan, Keylogger, Identity Theft, Hijacker, Tracking Threats, Malware, Worms, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popup gibi zararlıları bulur ve siler
– Sahte sitelere karşı uyarır
– Manuel tarama yapabilmenin yanı sıra tarama zamanlayabilme
– vb. özellikler.

SpyHunter 5 full indir Uyumlu Sistemler

Microsoft® Windows® XP (32-bit) Home/Professional/Tablet PC/Media Center (32-bit) Sp2 veya üstü
Microsoft Windows Vista® (32-bit ve 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate
Microsoft Windows 7 (32-bit ve 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
Microsoft Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 8 Pro (32-bit ve 64-bit)
Microsoft Windows 10 Home/Professional/Enterprise/Education (32-bit ve 64-bit)

SpyHunter 5 full indir

Yukarıdaki linkten SpyHunter 5 full indir işlemini başlatabilirsiniz. 

SpyHunter 5 full indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı