SpyHunter v4.20 indir, SpyHunter, zararlı yazılımları, potansiyel olarak istenmeyen programları  ve diğer nesneleri taramak, tanımlamak, kaldırmak ve engellemek için tasarlanmış bir Windows uygulamasıdır. SpyHunter, zararlı yazılımlar gelişmeye ve anti-malware / anti-virüs programları tarafından algılanmaktan kaçınmaya devam ettikçe, uyum sağlamak ve güncellemek için özel olarak tasarlanmıştır. SpyHunter, gelişmiş çevrimiçi koruma ve güvenlik sağlamak için hassas programlama ile geliştirildi ve geliştirilirken, dijital yaşamınıza daha fazla basitlik getirmek için kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.
SpyHunter’ın gelişmiş tescilli kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, sisteminizi en son kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için tasarlanmıştır. SpyHunter’ın iyileştirme yetenekleri truva atlarını, fidye yazılımlarını, solucanları, virüsleri, rootkit’leri, reklam yazılımlarını, potansiyel olarak istenmeyen programları ve diğer nesneleri kaldırabilir. SpyHunter ayrıca, sisteminizde bildirilen güvenlik açıkları içerebilecek programları tanımlamanıza yardımcı olacak bir tarama özelliğine sahiptir. SpyHunter ayrıca İstenmeyen İstenmeyen Programları (PUP’lar) algılar ve kaldırabilir – bir kullanıcının istenmeyen olarak algılayabileceği programlar.

SpyHunter’ın gelişmiş tarama mimarisi, yeni tehditleri tespit etmek için tasarlanmış sağlam bir çok katmanlı sistem tarayıcısına sahiptir. SpyHunter, taramaları özelleştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Ön uç algılama motorumuz, üst düzey algılama ve koruma sağlamak için bulut tabanlı yeteneklere sahiptir. SpyHunter kullanıcıları mükemmel performans, gelişmiş sezgisel algılama yöntemleri ve sistem verimliliği bekleyebilirler. Kullanıcılar taramaları belirli klasörlere veya sürücülere manuel olarak odaklamayı seçebilir, ayrıca önceki taramaların günlüklerini görüntüleyebilir, karantinaya alınan nesneleri yönetebilir ve gelecekteki SpyHunter taramalarından hariç tutulacak nesneleri seçebilirsiniz. Çok katmanlı tarama işlemimiz, kullanıcıların uygun işlemleri yapmasını sağlamak için güvenlik açıklarını, gizlilik sorunlarını, bilinmeyen nesneleri, potansiyel olarak istenmeyen programları ve kötü amaçlı yazılımları ayırabilir ve ayırt edebilir,