Anti-Malware

SpyDetect Free indir

Hemen İndir

SpyDetect Free Casus Yazılımları Tespit Etmek, NesterSoft Inc. tarafından ücretsiz bir casus yazılım tarayıcıdır. Yazılım, gizlice bilgisayarlarda çalışan yabancı yazılımları, uygulamaları veya işlemleri algılayabilir. Kullanıcıların bilgisi olmadan bir bilgisayara yasadışı olarak entegre edilen tüm işlemler, şifrelerden gizli bilgilere kadar her girişi dahil ediyor olabilir. NesterSoft Inc’in bu dijital imzalı yazılımı, her şeyin güvenli olmasını sağlar. Geliştiricilerden istenmeyen dosyaları indiren diğer yazılımların aksine, yazılım kullanıcıları paketlerden, reklamlardan, virüslerden, gereksiz araç çubuklarından ve eklentilerden uzak tutar. Yazılımı indirdikten sonra, kullanıcılar tarama işlemini çalıştırırlar ve bilgisayarlarında klavyede veya casus yazılımda HOOKS olup olmadığını sorarlar.
SpyDetect Free indir

Şeffaf performans monitörleri kurmak yerine personelinin faaliyetlerini takip etmek için keyloggerlara veya izleme yazılımlarına güvenen birçok işveren vardır. Aynı bilgisayarı paylaşanlar arasında güven bir sorun olduğunda da evde olabilir. SpyDetect Free , bu uygulama PC’nizi tarayabilir ve saniyeler içinde sonuçları ortaya çıkarabildiğinden bunun da sizin durumunuz olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olabilir. Taşınabilir bir yazılım olduğu için bu yardımcı programı PC’nize yüklerken herhangi bir zaman harcamanıza gerek olmadığı hemen belirtilmelidir. Bu, çıkarılabilir flash sürücünüzde taşıyabileceğiniz ve yeni bir bilgisayarda çalışmaya başladığınızda çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Bu araç sayesinde, tuş vuruşlarınızın herhangi bir üçüncü taraf uygulaması tarafından kaydedilip kaydedilmediğini hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz, çünkü bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm işlemleri ayrıntılı olarak inceler. Tarama tamamlandığında, sonuç ana pencerede görüntülenir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı