Anti-Malware

Spybot v2.4 indir

Hemen İndir

Spybot – Search & Destroy indir, genel antivirüs uygulamaları tarafından henüz kapsanmayan nispeten yeni bir tehdit olan casus yazılımları algılar ve kaldırır. Casus yazılımlar, sizin bilginiz olmadan derleyicilere aktarılan ve reklam şirketlerine satılan bir pazarlama profili oluşturmak için sörf davranışınızı sessizce izler.
Spybot v2.4 indir Internet Explorer’da kasıtlı olarak yüklemediğiniz yeni araç çubukları görürseniz, tarayıcınız ucuz bir şekilde kilitleniyorsa veya ana sayfanız “ele geçirilmişse” (veya bilginiz olmadan değiştirilmişse), bilgisayarınıza büyük olasılıkla casus yazılım bulaşmıştır. Semptomları görmeseniz bile, bilgisayarınıza virüs bulaşabilir, çünkü daha fazla casus yazılım ortaya çıkmaktadır. Spybot-S & D ücretsizdir, bu yüzden bilgisayarınıza bir şey işgal edip etmediğini görmeye çalışmanın bir zararı yoktur.

SpyBot-S & D, seçilen çerezlerin, programların veya uzantıların rapor edilmesini engellemenize olanak tanır ve her seferinde uyarılmak istemediğiniz öğeler için yanlış pozitif mesajları önlemenizi sağlar. İndirme dizininizi indirilmiş ancak henüz yüklenmemiş dosyalar için bile tarayabilir, böylece istenmeyen programları yüklemeden önce tespit etmenizi sağlar. SpyBot, herhangi bir dosyayı silmeden önce ayrıntılı ve anlaşılması kolay bir rapor oluşturur ve işlenmesini istemediğiniz öğelerin seçimini kaldırmanıza olanak tanır. Ayrıca, kurtarma özelliği gerekirse ayarlarınızı geri yüklemenizi sağlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı