Spotmau Power Suite Golden Edition 7 Bir bilgisayar arızası durumunda kişisel verilerinizi kolayca kurtarmanıza ve diğer sistem sorunlarını çözmenize olanak tanıyan güçlü bir araç seti. Spotmau PowerSuite Golden Edition, bilgisayarınız için tam özellikli bir acil durum kiti olup, sistem arızası durumunda veri kurtarma için gerekli tüm araçları sağlar. Paket, PC’nizle ilgili neredeyse tüm sorunları çözmenize izin veren kapsamlı bir yardımcı program seti içerir.

Araç, Windows’a giremediğinizde veya önyükleme ortamına hızlı bir şekilde erişmeniz gerektiğinde size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu aracı, bir CD / DVD veya USB sürücüden bile önyükleme yapmak için kullanabilirsiniz. Uygulama, bilgisayara bir virüs bulaşmış ve işletim sistemi çökmüş olsa bile kullanılabilir. Ayrıca, mavi ekran ve siyah ekran çökmelerine neden olan sorunları kontrol etmenize ve çözmenize ve hatta ntldr eksik gibi hataları düzeltmenize izin verir.

Ayrıca, Spotmau PowerSuite Golden Edition Full indir, verilerinizin kaybolmadığından emin olurken, bir bölüm tablosunu veya bozuk kayıt defteri girdilerini onarmanız gerektiğinde kullanmak istediğiniz yazılımdır.

Uygulama 1 tıklama sistem dosya kurtarma yetenekleri ile birlikte gelir ve ayrıca çökmüş bir MBR onarım yardımcı olabilir.