Bakım - Temizlik

SpeederXP indir

Hemen İndir

SpeederXP Bilgisayar hızlandırma programı indir, Yepyeni bir bilgisayarda eski bir oyun oynamaya çalışırsanız, oyun çok hızlı çalışabilir ve bu da konsantre olmayı imkansız hale getirir. SpeederXP ile oyunlarınızı yavaşlatabilir veya daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Belirli bir olayın gerçekleşmesini beklemek zorunda olduğunuz bir oyunda hile yapmak istiyorsanız veya bir oyunun zaman sıkıştırma özelliği ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa mükemmel bir çözümdür. Alternatif olarak, bir oyun bilgisayarınızda çok yavaş çalışıyorsa bunu hızlandırıcı olarak kullanabilirsiniz.

SpeederXP’nin kurulum dosyası bir MB’den daha azdır ve saniyeler içinde kurulabilir. Windows 2000 ve sonraki sürümlerde, Windows 7’ye kadar çalışır, ancak 64 bit sürümlerle uyumlu değildir. Uygulama ücretsiz olmasa da, ücretsiz bir etkinleştirme kodu almanın birkaç yolu vardır.

Yazılım sadece oyunlarla sınırlı değildir. Bilgisayarınızdaki hemen hemen tüm programları hızlandırmak veya yavaşlatmak için kullanabilirsiniz. En iyi yanı, SpeederXP’nin kompakt arayüzünün bu prosedürü mümkün olduğunca kolaylaştırmasıdır. Çalışan programlarınızı otomatik olarak algılar, bu nedenle yürütülebilir dosyalara göz atmaya gerek yoktur.

Tek yapmanız gereken, açılan menüden çalışan programlarınızdan birini seçmek ve hızı artırmak veya azaltmak için bir kaydırıcıyı sürüklemektir. Uygulama, hızı 256 X’e kadar artırmanıza veya 1/256’ya kadar yavaşlatmanıza izin verir. Kaydırıcı ile belirli bir hızı saptayamazsanız, hızı küçük bir farkla artırmak veya azaltmak için iki düğmeyi de tıklayabilirsiniz. Hedeflenen programın hızını normale ayarlamak istiyorsanız, büyük bir Varsayılan düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Windows başladığında uygulamayı otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlamanın veya bir frekans dönüştürmeyi ayarlamanın yanı sıra, bir dizi kısayol tuşu da yapılandırabilirsiniz. Bir oyun oynarken, hızı artırmak veya azaltmak, varsayılan veya belirli bir hıza ayarlamak için ilgili klavye kombinasyonlarını kullanmanız yeterlidir.

SpeederXP indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı