CD / DVD

SpeedEase Video DVD Copy indir

Hemen İndir

SpeedEase Video DVD Copy Video DVD Kopyalama Programı indir SpeedEase Video DVD Copy yepyeni bir DVD kopyalama programıdır. DVD’yi yüksek kaliteyi korurken AVI, MPEG, WMV, MP4, MOV, 3GP ve benzeri gibi herhangi bir video formatına kopyalama yeteneğine sahiptir. Hatta DVD’leri zahmetsizce Yüksek / Standart Tanımlı (HD / SD) video formatlarına kopyalamanızı sağlar.

DVD’yi En Popüler Cihazlara Kopyala
Bu hepsi bir arada DVD kopyası, multimedya cihazlarda DVD film izleme sorununu çözebilir. Video DVD’yi iPod, iPhone, Apple TV, PSP, BlackBerry ve diğer cep telefonları gibi en popüler cihazlara kopyalamanıza ve dönüştürmenize yardımcı olur. Artık bu popüler oynatıcılarda DVD filmleri ve videoları izleyebilirsiniz.

DVD’yi Herhangi Bir Ses Formatına Kopyala
DVD’yi istediğiniz gibi herhangi bir video formanına kopyalamanın yanı sıra, bu fantastik DVD kopyası da DVD’yi tüm popüler ses formatlarına kopyalayabilir. DVD filmlerden ses çıkarmak ve MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, AC3, OGG, vb.

Başlık, Bölüm ve Dil Seçin
SpeedEase Video DVD Copy başlık, bölümler, altyazılar ve ses parçalarının kopyalama ayarlarını belirlemenizi sağlar. Videonun ses ve altyazı olmadan dönüştürülmesini istiyorsanız, kopyalamadan önce bunları devre dışı bırakmanız yeterlidir. Bu mükemmel DVD ripper, birden fazla dil diskini destekler, böylece filmleri farklı dilde kopyalayabilirsiniz.

SpeedEase Video DVD Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı